Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz icemad #127034 üzenetére

    Kicsit többet. Jan. 22-én váltottam be utoljára, akkor kb nulláztam a pontjaimat, ma meglesz a 30k. Mivel 10 a EUR-s utalvány 9650 pont (ha GPU előfizető vagy), így ebből kijön 30 EUR 40 nap alatt. Bűr én személy szerint rájötem, hogy jobban járok, ha inkább game pass-ra váltom be, így az 'ingyen' van, a játékokat meg inkább veszem, amikor akciós, és akkor is izlandról. :B

    Perpillanat a lejobban szerintem a 3 hónapos core előfizu éri meg 15000 pontért, az 50 napot ad hozzá a meglévő GPU-hez. Ha direktben egyhavi GPU-t vennék belőle, az 12000 pontban fájna, szóval így jobban jössz ki kicsit.

    A beváltott készpénzes utalványokkal meg vigyázni kell, mert lejárnak, asszem 3 (vagy 6?) hónap után, szóval csak akkor váltsd be a pontokat, amikor vennél is valamit.

    De ne fájdítsuk az őshazában élők szívét, mert ők ennek a pontmennyiségnek csak a töredékéhez férnek hozzá. ;]

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák