Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Steve1207

    veterán

    válasz Moby #115484 üzenetére

    Nincs összekötve a két dolog (még), amúgy nagyon régóta magyarázza a Moza, hogy terveznek konzol kompatibilitást, inkább csak így jött ki. Bár egy éve, amikor a fizikáról papoltak az FM-nél már pedzegettem itt, hogy jó lenne nekik is valami partner és tolhatnák az élő rendezvényeket is (amennyiben tényleg felér egy olyan szintre a játék), GT7 rendezvényeken is ott virít a sok Fana dolog (igaz nekik kb csak az lehetséges). Egyébként olyan sok idő eltelt, hogy már az bődületes fejlődés az elődhöz képest, ha a fele igaz, amit mondtak :D

    Én amúgy az FM7-tel is jól elszórakoztam, pedig arra bőven elég egy fogaskerekes is, annyira nem reális, de ha be van állítva a DD, akkor az is szokható, onnantól meg kb csapatás, csak egy terelgetésnél többet ne várjunk (arcade-simcade köztes érzés). Mindenesetre baromi régi, lassan már hasonlítgatni se érdemes, mert teljesen máshova szánták akkoriban. Ezért nem értem a kétkedést vagy hogy "ne legyen simcade", hisz akkor minek pcsölnének ennyit a fizikával, ha untig elég lenne egy kisebb fejlődés benne? Most kicsit nyitniuk kellene mindenki irányába már az újjal, egy jó skáláhatóság mellett pedig mindenki boldog legyen.

    .

Új hozzászólás Aktív témák