Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wannnabeees

    aktív tag

    válasz ptom77 #28694 üzenetére

    Tessen parancsolni :)

    Kor: 24
    Lakhely: Budapest XIV. kerület (hetente megfordulok 1-1 napot Debrecenben is)

    Most november végétől van XBO-m. Előtte 1 hónapig PS4 tulaj voltam. Sokkkal korábban pedig 1 hónapig volt xbox 360-om.

    Az x360-at szerettem, de nem volt rá idő, hogy kihasználjam. Illetve elkövettem egy olyan hibát ifjú fejjel, hogy használtat vettem amiről kiderült utólag, hogy Flashelt volt. Multi nélkül pedig számomra unalmas hosszú távon a játékélet. Szeretem a single player játékokat is, de inkább versengő típus vagyok és ahhoz más emberek kellenek.

    A PS4-gyel meg voltam elégedve, viszont teljes mértékben jó döntést hoztam amikor váltottam XBO-ra.
    Igaz, hogy nem tudtam még kihasználni...de jövőhéten végre megérkezik a várva várt TV-m így pont a karácsonyi szabadságot ki tudom használni majd játékra.

    Így igazából TOP 3 XBO játékcímem nincs...viszont annyi szent, hogy (és ez itt off, de akkor is!) a Last Of Us-t és a hozzá tartozó Left Behind dlc-t egyszer mindenki játssza végig vagy legalább nézzen róla normális gameplayt. Minden idők legjobb történetalapú játéka.

    Így hang nélkül a Forza 5-öt nyomogattam ami végre újra elérte azt, hogy belső nézetből vezessek. :R Hatalmas élmény így is. Viszont leraktam, hogy majd hanggal még jobb legyen végigtolni.
    A Sunset bolondsága is bejött, azt is végigtolom minden bizonnyal.

    A többi játékról pedig akkor, ha nyomtam velük igazán.
    GTA V, AC Unity (barátomnál PC-n nyomtam vele kicsit meg néztem ahogy ő játszott), Far Cry 4 (a 3-at imádtam és 8 ezer pénzért szívesen játszok vele másik területen is), Forza Horizon 2, Halo TMCC. Ezek azok a címek amik a fent említett kettő mellett mindenképpen végigjátszásra kerülnek.
    Az ea access-re is beruházok és a BF4 mellett a PvZ GW is jónak tűnik.
    Titanfallban pedig XBO-n is szeretném elérni azokat az eredményeket amiket PC-n sikerült.

    Párom sajnos nem sok játékot szeret, de őt is próbálom bevonzani ebbe a világba. A GTA Online PS4-en neki is bejött. Egy remek arcade repülőgépes játéknak azért örülne. Azokat csipázza.

    Sajnos a játékokra nincs annyi időm amennyit szeretnék. Igaz itthon vagyok szinte egész nap (távmunkában dolgozok szoftverfejlesztőként) és csábít, hogy oda oda üljek, de szerencsére helyén van még a kötelességtudat így először a munka aztán még több munka és csak a végére marad szórakozásnak hely.

    szerk: Így leírva ezt a sok játékot fuh...lesz az jó pár hónap mire sikerül a végére jutnom. Legalább addigra az új játékok ára is lemegy. :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák