Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • godzsy2

    senior tag

    válasz Baky1987 #173246 üzenetére

    Szia!

    Refurbishedet kapsz vissza. De ha valami bajod van azzal is, akkor készséggel kicserélik újból, persze szintén refurbishedre. Két éve én is visszaküldtem az elitet és olyat kaptam vissza, aminek a bal analógját nehéz volt lenyomni. A supportos hölgy érdeklődött megkaptam-e a kontrollert, akkor válaszoltam neki, hogy igen, de a bal analógot furának találom. Erre javasolta, hogy akkor intézi az újabb futárlevelet, de én mondtam neki, hogy ne tegye, mert nem akarok újabb két hetet várni az új kontrollerre, hátha csak be kell jártatni, amit végül is sikerült.

    Persze azóta kiszolgálta a 2 évét, most olyan a kontroller, hogy a jobb analóg húz felfelé, az LB eltörött és a szürke gumi grip levált róla.

    Most újra beszéltem a supporttal, kicserélnék ingyen annak ellenére, hogy már 3 év telt el a vásárlástól számítva, nekem csak a szállítási költséget kellene állni, ami persze kicsit húzós, mert Németországba kell visszaküldeni. A UPS 10-12ezerért vinné ki.

    [ Szerkesztve ]

  • tomee88

    csendes tag

    válasz Baky1987 #173246 üzenetére

    Melyik része nem szimpi? Az, hogy teljesen költségmentesen háztól-házig viszik hozzák, vagy az hogy kicserélik egy teljesen újra? Ne legyünk már telhetetlenek. Miért "indulna újra" a garancia? Szerintem a két kezünket összetehetjük, hogy anno botrányosan besült az első szériás 360. Azóta nagyon komolyan veszik a garanciális ügyintézést.
    Tartozékot minden esetben újra cserélnek (garanciális időn belül), amennyiben a hibát sikerül Frankfurtban is diagnosztizálni. Érdemes egy rövid levelet is mellékelni a pontos problémáról német és/vagy angol nyelven is. Ha a hiba nem egyértelmű, vagy nem mindig jelentkezik,elképzelhető, hogy elsiklanak felette.

    Jóbarátom (készlethiány miatt) 500 S gép helyett 1TB-os vadonat újat kapott. Szóval ha a hiba olyan, gépet sem javítanak, hanem cserélik, mindezt vásárlástól számított 2 évig (tartozékokra már csak 12 hónap garancia van).

Új hozzászólás Aktív témák