Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz #22718208 #170634 üzenetére

    hát, végül is csak én dolgozom ebben jó 20 éve, de biztos rosszul tudom, persze kérdés, hogy mit is? merthogy nem állítottam semmi konkrétumot.

    amit fent leírtam, sajnos az a nagy helyzet. azért van ez a sok hiba, mert egyre több a silány, igénytelen, alul (és gyorsan) képzett programozó, az azok feletti managerek, és odaengednek olyanokat ezekhez a rendszerekhez, akiket nem szabadna. az, hogy itt most konkrétan mi okozta a problémát (állítólag deployment hiba), vagy a múltkor (állítólag dns hiba), sose tudjuk meg, de az mindenképpen megmosolyogtató, hogy azokra bíznád a dolgot, akik elcseszték:)

    az meg, amit leírtam, hogy egy ilyentől fekete képernyőt látsz, szimpla programozói (és qa) igénytelenség. elég gáz, hogy test case sem volt erre az esetre, ami simán előfordulhat. én megértem, ha szerinted "normális", vagy "belefér", de azért ugye megérted, hogy engem, aki ebben a szakmában dolgozik, és napi szinte tapasztalja az igénytelenséget, kicsit nehezebben érint, és hangot adok neki.

    amúgy meg: písz, és zárjuk le, mert ez nagyon offtopic.

Új hozzászólás Aktív témák