Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 3L1T3

    addikt

    válasz JamesHun #144764 üzenetére

    Szerintem nem égés! Persze én is örülnék ha az MS is mutatna végre új IP-ket.

    Ugyanakkor nekem erről teljesen más a véleményem!

    Egy új IP 5 év minimum, lásd Detroit, God of War!

    A Sony rendre eljátsza, hogy 2-3 évvel a megjelenés előtt bemutatásra kerül a játéka, majd megjelenéskor nem úgy néz ki mint bejelentéskor. God of War, Day's Gone, Horizon Zero Dawn, ezekről mind van már videó, hogy nem úgy néz ki. Mint egy jó nő aki szól hogy 3 év múlva lehet hozzá közöd, de addigra megereszkedik a melle!

    Félreértés elkerülése végett, nem szidom mert csodálatos játékokat soroltam fel. Csak szerintem az se jó, ha előre elhúzod a játékos előtt a mézesmadzagot.

    Én nekem bőven elég ha megjelenés előtt 1 évvel mutogatják a Fable-t vagy bármit ami készül.

    Sony a PS3 generáció 3/4-nél kapcsolt, hogy csak úgy tudnak versenyezni ha a vásárlóba elvetik a magot, hogy ha te az XY játékkal akarsz játszani vegyél PS-t. Mostanra ért be ez az exkluzívos megoldás. Az MS későn kapcsolt, főleg úgy hogy az Xbox mint gép és brand 2013-ban olyan negatív marketinget kapott, hogy minimum 3-4 év volt amíg ez elkezdett megváltozni ehez kellett az Xbox One S és az Xbox One X gép megjelenése.

    1. lépése az volt hogy legyen egy erős gép ami kielégíti az Xbox fanboyok igényeit. Ez PIPA
    2. Fussanak jobban a multiplatform játékok amikkel többen játszanak. Ez PIPA

    Ezeket a dolgokat követték szerintem az exkluzív játékok. Idén 2 órás sajtókonferenciával készülnek. Az a 2 óra nem a SKYPE és nem a TV-ről fog szólni ez is biztos!

    ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

Új hozzászólás Aktív témák