Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csuvicsuva

    őstag

    válasz Phoen|x #50043 üzenetére

    Szó nem volt róla, hogy oda, meg vissza lennék a horvátok játékától, de leszarozni merő túlzás.

    És akkor egyből utána ez, hogy kiesett a csapatod. Anglia '90 óta (lófüttyöt nem fognak nyerni soha), Spanyolország '94 óta (ők legalább később révbe értek), Horvátország a '98-as menetelés óta. Gondolom te sem az elmúlt néhány évben lettél holland drukker, hanem a Van Basten vagy a Kluivert generáció miatt. Modric pedig szimplán a világ legjobb középpályása és a Real Madrid valaha volt egyik legjobb igazolása Kroosszal egyetemben.

    Mint írtam, én valamiért soha nem szerettem a dél-amerikai focit (bár inkább a gusztustalan mentalitásuk taszít, főleg az argentinoké és az uruké). Brazília a legérdekesebb ebből a szempontból, mert külön-külön a legtöbb játékost szerettem, de a válogatottat valamiért soha, a Neymart meg rühellem, úgyhogy simán gyerekpezsgő bontás van, ha kiesnek.

    Ráadásul ha hiszed, ha nem, Real Madrid szurkolóként Rivaldo volt közülük a nagy kedvenc, soha nem felejtem el azt a klasszikus Barca meccset a Valencia ellen, amely ha jól rémlik a BL indulásról döntött, az ő mesterhármasával, köztük azzal az ominózus ollózással. A másik kettő sem volt kutya, még most is beleborzongok. [link]

    De ha ragaszkodsz ahhoz, hogy én a szar focinak drukkolok, akkor majd tavasszal nézz bele egy Újpest meccsbe és örülhetsz. :DDD

    "Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

Új hozzászólás Aktív témák