Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz l.skywalker #40577 üzenetére

    Milyen félévig? Szerinted februárban előveszi értelmes egyén? Esni kelni és megfagyni? :N
    Decemberi import volt btw, januárban került a nevemre februárban szedtem szét. Mire megint összeraktam addigra lezártak, most március eleje van időszerű lenne a téli felújításokat megint befejezni (hétvégére volt tervben) és elővenni. Attól tartok belefinganak. :D Ilyenkor van időm májusig ott kiesik a vizsgák miatt a szezon majd van 3 hónap nyár és egy kevés szeptember.

    icemad ...inkább mennék natúrban melózni. Ha sokáig fog menni ez az online szenvedés akkor kiveszek 1 év passzívot, egy félévet benntöltök aktívon aztán megint bevágom a passzívot ha nem lesz vége. :W

    Beniii06 az lesz a vége... :DD Egyébként jó helyen kotorászol. :DDD Meglepő, hogy a két ELTE BTK-s volt osztálytársamnak mennyivel több ideje van az egyetem alatt mint nekünk a NIK-en vagy másik volt osztálytársunknak a VIK-en...

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák