Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #81556480

    törölt tag

    válasz negyven2 #38182 üzenetére

    És azt honnét veszed hogy 60 FPS-el fog menni a GTA IV? Általában elhiszem amiket mondasz, de ebben most kételkedem erősen :D . Korábban elpoénkodtam hogy generációnként emelkedett az fps- kettőt kb :D vannak erről ugye összehasonlító videók, ahogy kijött a visszafelé kompatibilis játékok közé.

    Van egy elég jó gépem ( persze itt a ph-n már csak egy elavult szar , de azért 1070-meg i5 és 16gb ram már elég kéne legyen egy gta iv-nek) mégse megy ezen se fix 60-al. Mindig ugyan azon a helyeken beesik, de ezt már tudjuk évek óta hogy a játék hibája. És nem hiszem hogy kap majd komolyabb patchet vagy optimalizálást az új konzolokra. Tisztán erőből meg ugyanúgy nem fogja tudni hozni a stabil fps-t mint egy PC se, ha a motor rossz . Persze ha magasabb lesz, meg folyamatosabb annak örülök, de nem látok magam előtt egy vajsima GTA IV-t, immáron 12 éve :DDD

    Még az alacsony FPS-t el is viselem amugy a GTA esetében, de a IV valami irtó rosszul néz ki azokon a beállításokon amiket a 360-hoz kapott. Recés, homályos , sötét.

    szerk:

    (#38183)bulikavagyok nem szemrehányás volt ez vagy ilyesmi, nem vagyok én itt olyan tényező hogy emlékezzen rá bárki is mit mondtam korábban :D

    nekem nem kell annyira figyelni mit mondok, mint [link] egyeseknek ;] ;] ;]

    végülis az egy hetes cyberpunk eltolás még ok, azt hittem később lesz

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák