Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • roberto211

    őstag

    válasz Buster17 #10088 üzenetére

    Én se tudtam mi az a swag de akkor most már tudom. :) Fb on ismerősöm ismerőse tudja a .. hogy hívják már, kirakott ilyen félpucér napszemüveges, "félmosolyos" de mégis "flegma" képet és ez volt aláírva. "most már én is swag vagyok". Nem tudtam mi az de szerintem ő se tudja. Gyűlölöm az ilyen nagymenő rajcsávókat. Múltkor is jövök utcán ilyen vékony deszkagyerek, szűk "csőnadrág" vagy hogy hívják fültágító,oldalra fésült haj, v-póló "hagyláásátok a mellkasom" effekt , én meg mentem tök normálisan utcán erre fel jön felém szét tárt kezekkel kihúzva,határozott léptekkel,hogy majd ő az isten és mindenki kikerüli. Aha,hát hogy ne. Gyorsítottam én is mentem vele szembe kikerült a szerencsétlen látta,hogy leszarom mekkora "rajgyerek". Nem azért csináltam mert,hogy mekkora menő vagyok ettől hanem mert utálom az ilyeneket. Westendbe egyébként tényleg sok ilyen van, de mondjuk nem azért szoktam oda járni ,hogy őket nézegessem. :DDD :DDD

    (#10099) Mister_X : Dehogy könnyebb. Legkönnyebb a billentyűn gép előtt. Telón én is lusta vagyok ékezetet írni.. Gondolom tableten is ugyanaz a billenytű van csak nagyobb verzsönbe.

    [ Szerkesztve ]

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Új hozzászólás Aktív témák