Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Sickboy25

    addikt

    válasz user137 #36507 üzenetére

    szia

    akkor kezdem én és majd jönnek a többiek is! Azért ha visszaolvasol vagy bepötyögöd a keresőbe mindenre választ kapsz, mert ez a ps3 vs xbox360 nagy harc volt itt! Keress rá lesz egy két érdekes hozzászólás!

    Én a prémiumomat most cseréltem elitre és lényegesen halkabb, de ezt lehet csak bebbeszélem, nah de nem, mert halkabb! Én is ezen nézek dvd-t az előzőnél zavaró volt néha a hang, de ennél semmi!
    Túlmelegedés szerintem ezekre a jasper alaplapos gépekre már nem jellemző annyira, mint elődjeire! De a hűtésre itt találsz megoldást!
    Videókat lemezről játszik divxhez letölthető codekeket kínál a dvd-t automatikusan játssza, h.264 (.mkv ugye) nem játszik le közvetlenül csak valami külső segítséggel!

    kiokosított rész az warez , esetleg priviben érdeklődj!

    ‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

  • _ak_

    addikt

    válasz user137 #36511 üzenetére

    Bár mérget nem vennék, de legjobb tudomásom szerint 2 kormány köthető a boxra, de egyikük sem kompatibilis a PS3-al.

    Sickboy25: ha a prémium vitte, de ez nem, akkor egyre nyilvánvalóbb, h vmi hiba áll fenn, főként, ha a rendes bolti műsoros dvd-vel is van vmi. Milyen dc/dvd-re írtál ki filmeket?

    Let's begin, de gozaimasu!

  • user137

    őstag

    válasz user137 #36507 üzenetére

    na urak, a fene nagy flame-osztásban erre nem nagyon sikerült válaszolni (tisztelet a kivételnek), úgyhogy elmentem egy KV monogrammú boltba és a srácoktól megtudtam a következőket:

    - a jasper lapos gépek egész halkak (ezt sikerült is meghallgatózni, habár csak idle módban ment, de gyakorlatilag kussban volt teljesen)
    - a másolt játékok miatt a Live-ból kitilthatják a delikvenst (ilyenkor a profilodat tiltják ki, vagy a gépet?)
    - média centerre ha nem is teljesen, de alkalmatlan a kisgép (azóta Ion lapos miniPC-ket sasolok)
    - az új alaplapos konstrukcióval többezer eladott darab után egyet sem vittek még vissza

    szóval jó is meg rossz is van benne. azért a forza nagyon húz.... :) remélem, h nem sértettem senki lelkivilágát a témában, de talán segít a többi konzolszűznek az információ...

    [ Szerkesztve ]

  • ithomas

    őstag

    válasz user137 #36544 üzenetére

    "- az új alaplapos konstrukcióval többezer eladott darab után egyet sem vittek még vissza"

    Nahát erre most mit mondjak?

    Hát persze..hiszen kizárólag az első 3 napban kell a boltba vissza vinned a gépet..ha ez letelik,akkor a maradék 3 évben az MS-nek KELL visszaküldened a gépet, az eladó üzletnek ehhez már semmi köze....

    Ezzel nem a konzol megbízhatóságát akarom feketíteni, csak a tisztánlátás végett érdemes ezt megemlíteni :)

    Real eyes realize real lies!

Aktív témák