Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • e.vid

    senior tag

    válasz Eugene Roe #210 üzenetére

    Most még lehet a flashelt géppel is játszani a neten (remélhetőleg ez így is marad). A live-on küldött frissítés tényleg hazavágott pár gépet, de azok még az első flash-ek közül voltak. A 4.2-től már nincs ilyen gond, pláne nem az 5.0-nál ill. a legújabb 5.1-el. :)

    '' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

  • GyuZa

    tag

    válasz Eugene Roe #210 üzenetére

    Én rendszeresen játszok neten a kiütött boxommal, nincsen semmi baj vele... mi az a double-biosos mód? Egyszer bepróbálkozott vmit a microsoft: volt vmi live frissítés, letöltődött és mikor újraindult a box egy hibaüzenet volt a képen és semmit nem lehetett csinálni. Ezzel a flashelt boxokat akarták kiszűrni de volt egy kis bibi: ez a dolog az összes xbox felhasználó kb 1%-ánál jelentkezett és azok között voltak rendes gyári, tiszta géppel rendelkezők is. Egyébként vannak live-on keresztüli xbox frissítések néha-néha (nekem eddig 2-szer volt ilyen asszem), de ez a dolog megkerülhetetlen ha nem frissíted a boxot nem enged fel live-ra. Sztem ez a túlmelegedés dolog meg hülyeség, esetleg nyáron tetőtérben ahol 40 fok van okozhat problémát. Ma délután nem volt jobb dolgom, baromi sokat ment a box és túlmelegedés sehol nem volt. CoD 3 fagyott meg de az másnak is jópárszor előfordult már. Szal ez a játék hibája.

Aktív témák