Hirdetés

Aktív témák

  • HagaNRG

    őstag

    Sziasztok!

    Köszi az infot, végre egy fórum, ahol megmnodják, hogy nincs digit irányítás a Fifákban. (már annyi helyen krédeztem).

    Tehát akkro szokjam. (bízom bennetek, mert tényleg új vagyok az xbox tulajok között, konkrétan pár napos tulaj csupán és a Fifával egy órát össz-vsisza,ha játszottam eddig, anynira kiborított. De úgy rémlik, anno mikor PC-hez emgvettem a Logitech gamepadot, akkor az is nehezen ment a billentyű után, azt mnodtam, azzal soha nem leszek world-class verő, aztán mégis).
    Most meg még mindig annyira a kezemben van a PS2 pad elrendezése, meg digit. irányítása, hogy kséz bénaság, amiket levágok a 360-ason a Rainbow Sixben, vagy a Bad Comapnyban. Megmnodom őszintén, annyira kiborít, hoy eddig csak autós játékoka mentem rá, mert azokban van esélyem, másban nincs).

    Köszi szépen nektek, gyakoroljunk akkor!
    (ha van itt vlaki, aki Forzában még nem egy Raikkonnen szinten áll, szivesen versenyzek bármikor megbeszélés után-tegnap valami angol kölykök hadováltak a speakeren kesresztül aztán egy rendőr Borával úgy elvertek,hogy csak néztem)

Aktív témák