Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz bittehilfmir #7280 üzenetére

    A helyzet az, hogy amint besetupoltam a dolgokat (1-től 5-ig kellett angolul számokat mondani neki, már itt hülyének nézett a párom, hogy számolgatok a kekszboxommal), máris működött, még az improvement program-ba is becsatlakoztam, hadd gyűjtsön adatot az MS. Megaszondtam neki, hogy ekszboksz, és már fel is jött a kis miki ikon, aztán kis gondolkodás után közöltem vele, hogy cancel, mert rájöttem, hogy fingom nincs a voice command-okról. Az accountom magyarra migráltam, még mielőtt nekiálltam a Kinectezésnek, tehát magyar account mellett is setupoható és működtethető a voice control.

    Sectumsempra - For Enemies

  • Morden24

    nagyúr

    válasz bittehilfmir #7280 üzenetére

    Nos, mint kiderült, hülyeséget írtam, és ezért mea culpa :O
    Szóval ma itthon vagyok, van időm basztatni a Kinectet. Kezdtem a hangvezérléssel, ami kuka volt, ahogyan te is írtad.
    Lefuttattam megint a tunert, és a hangvezérléses setup végén kiírta, hogy sikeres, de egyébként a language & locale nem támogatott jelenleg. Néztem egy bazinagyot, mert nekem tegnap még konkrétan működött, pedig már migráltam a fiókom.
    A nyelv nekem angolra van állítva, a locale-t a kekszboxon meg csak most állítottam át Hungary-re (eddig UK volt), de ettől függetlenül nem hagyja működni.

    Ez mondjuk köcsögség, mert a f_szom akar magyarul vartyogni a Kinecttel, ellenben angolul minden gond nélkül tudnék. Értem, biztos cink lenne, ha az akcentus miatt a fél világnak nem működne, de akkor is kapja be az MS :(((

    Sectumsempra - For Enemies

Aktív témák