Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szepi79

    őstag

    válasz trem@rs #664 üzenetére

    szia,

    magyar szerver nincs, csak olyan, ami angol ugyan, de népes magyar táborral rendelkezik. kétféle szerver van, a PvE és a PvP. Az előbbin a játékosok nem bánthatják egymást, az utóbbin igen. Fiatalabb, hozzá nem értő játékosnak ezért a PvE-t ajánlom.
    PvE szerverek közül az Arathor és a Nordrassil, amit ajánlhatok, PvPből a Ragnaros. Ha kiválasztottátok a szervert, célszerű felmenni a magyar csatornára (''/join hun'' parancs), és ott érdeklődni, hogy melyik klán vesz fel újoncokat is. az angol(/német/francia/spanyol) nyelv ismerete ettől függetlenül nagyon nagyon ajánlott, javaslom a fiadnak, hogy önerőből próbáljon mindenre rájönni, és ha nem megy, csak akkor kérdezzen. igy is rengeteg kérdése lesz, és nagyon fárasztó tud lenni, ha a kérdező a legalapabb dolgot is mástól akarja megtudni. ha nem megy nagyon a nyelv, szótár használata ajánlott.

    A fórumot 3 napja olvasom serényen de nem nagyon értem a dolgot.

    ezen meg ne csodálkozz. legtöbbünk már több mint egy éve játszik, rég elérte a maximum szintet, és olyan kihivásokat keresünk, amikhez 10-25 fős csapatok kellenek, elsajátitottuk a szakzsargont, a röviditéseket. ha én is bekerülnék egy kórházba, lövésem se lenne arról, az orvosok mit hadoválnak, pedig egymást tutira értik és értelmes dolgokat mondhatnak.

    ''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

  • ciao

    senior tag

    válasz trem@rs #664 üzenetére

    a 4 támogatott nyelv valamelyik középszintű ismerete nélkül nem hiszem hogy élvezni lehet igazán a játékot, max. a netes adatbázisok vezetése alapján gépies végrehajtás lesz, és azokhoz is kell minimális nyelvismeret, pár napi játék után el lehet jutni olyan szintre hogy 5 fős csoprtokban különálló zónálban (instance) lehet együtt játszani ami szerintem a játék legjobb része lvl70 elött ha mindenki magyar lehet élvezni a játékot nyeltudás nélkül is, de legalább a képességek/varázsletok leírását meg kell érteni, első karakternek nem ajánlok warriort, emlékszem az én első kérdésem itt a fórumon az volt hogyan lehet leúszni víz alá :D

    Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

Új hozzászólás Aktív témák