Keresés

Hirdetés

  • Kivételesen olcsó Moto érkezik Európába

    ma Az Android 14 Go rendszerű Moto E14 az Egyesült Királyságban mutatkozott be, ott 32 ezer forintnyi fontot kell fizetni érte.

  • Hibajavítások ASUS routerekhez

    ph Három kritikus sérülékenységet javítanak a most kiadott firmware-ek, érdemes telepíteni őket, ha érintettek vagyunk.

  • Destiny 2: The Final Shape teszt

    gp Finiséhez ért a fény és a sötétség egy évtizede indult harca, befutott a Bungie híres játékának a fináléja, amiben pontot tehetünk egy régóta húzódó fontos konfliktus végére.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hansomester

    tag

    válasz Peetey91 #79941 üzenetére

    Thottbot tényleg, már el is felejtettem.
    Meg akkoriban ugye még mindenkinek 1 karaktere volt és ismerted az ellenségedet is, volt KOS lista :)
    Tudtad kibe lehet belekötni és kibe nem érdemes :)
    Aztán mikor jöttek a kiskarik volt olyan is hogy 5-en mentünk az instához jött egy hordás, mindenkit megölt a csapatból csak engem nem, a guild név miatt. De persze volt ez fordítva is: senkit sem csak engem ölt meg :)
    Aztán átlogoltál megölted, odajött egy guild társa, megöltek ketten, odajöttek tőlünk 3an megöltük őket és így alakult ki egy totál random guild pvp :)
    Meg a bloddscalpon HUn csati admin voltam és mikor hancu nevű frostshockos ujságító vagymi fogadásból átjött a BS-re gnóm vmit kezdeni és elkezdte floodolni a csatit, hogy szar BS stb. én meg kivágtam, mint a macskát szarni, akkor ez vezető hír lett a frostshockon, erre a ragnások a BSre jöttek HUN csatit floodolni a BS-esek meg a ragnára mentek HUN csatit floodolni. Aztán átjött a ragnás admin hazazavarni az övéit én meg a ragnáról a mieinket. :)
    Ez az igazi csordaszellem annyira hiányzik már a játékből :(
    Nah jó befejeztem, mert ez már off :)

    "Sesshoumaru Nagyúr, biztos, hogy okos ötlet volt életben hagyni ezt a nőt? -Yaken, legközelebb nyisd ki a szemed, akkor láthatod, ez a nő már halott!"

Új hozzászólás Aktív témák