Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S_E_R_I

    aktív tag

    válasz whitezo88 #772 üzenetére

    Igen Ripaistol (volt) a karim neve. A LostSouLs-ba én is voltam kb 2 hétig egyébb segítséget nem kaptam a barátk közül senkitől sem... Karazhan kulcsára adtak 1 hetet h megszerezd, ez eddig ok mikor kérdezem azkat akinek még kell h mennyünk szerezzük meg minnél hamarabb ''áhh bocsi most nem, nemérek rá'' aztán meg már a megfelelő instába tolják... jó azokat is kérdeztem akiknek már megvan h segítsenek (azt se írták vissza h te hülye senki sem fog neked segíteni) nah jó ekkor én kiléptem... aztán meg 4-5 napig probáltam továbbra is Karazhan kulcsára összpontosítani, de nem tudtam nem volt ember, ha volt is akkor wipe wipe hátán vagy leléptek idő elött nem is aragozom lehetetlen volt megszerezni és itt nem érdekel tovább h megvan a lvl 70-en (bocsánat a szóhasználatért) szart sem értem vele, inkább probálkozok máshol, már az se tántorít vissza h külföldi klánba kerüljek ez még kezdő szinten... hát meg sem fordult a fejemben most meg azt mondom közepes Angol tudással és kisebb WoW-os tapasztalattal már jól lehet érvényesülni.

Új hozzászólás Aktív témák