Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Arnold2

    őstag

    válasz Cathfaern #71429 üzenetére

    Úgy gondolom, hogy inkább az a baj, hogy nem tették bele a dungenfinderbe a mythicet.
    Én úgy látom (lvl849-en), hogy a mostani mythic insták lassan megfelelnek az előző kieg HC instáinak. Guildes grouppal mostanra már csak végigsuhanunk rajtuk és ha nem csinálunk valami nagy hülyeséget még csak nem is wipeolunk.
    Ezért tartanám lassan célszerűnek, hogy tegyék be a mythicet is a dungen finderbe, hogy a DPSek is tudjanak pugolni és ne 40 percet mantrázzanak a bejáratnál (ha már ennyire erőltetik őket).

    Kara mythic onlyt szerintem egy ilyen mini raid light-nak tervezték (inkább összeszokott csapatoknak) a hossza miatt. Ne feledjük, hogy bazi nagy a hely, igen sok bossal, tehát nem fogunk fél-egy óra alatt végig suhanni rajta (még így az elején). Így nem is hiszem, hogy a megjelenéskor könnyen pugolható lenne az insta (sajnos).

    (#71430) .LnB: mi voltunk tegnap normálban és a raidre szánt idő alatt 4 boss-z hoztunk. Volt 1-1 wipe, de ezt betudtuk, hogy még nagyon új a raid.
    Neveket még nem jegyeztem meg, de öltük: az első kezdő sárkányt, Ursoc-ot, a sárkány triumvirátust és a pók-madarat.
    (Normálról beszélve) egyedül eddig a pók-madár volt nehezebb, bazi nagy volt így az elején a fejetlenség, de isten tudja, hogy lenyomtuk. A többi mondhatni tank n' spank volt. Vasárnap meglátjuk a többit.

    Amúgy csini a transmog :)

Új hozzászólás Aktív témák