Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrGonzo22

    őstag

    válasz Lirion #43043 üzenetére

    Ezek közül a pvp volt az egyedüli, amit egy idő után elhagytam, mert azt nem szerettem a wowban (dota, illetve lol jobban bejön, ha pvp). Illetve nem szólóztam régi contentet, mert egyrészt eleve megvolt, másrészt mage nem egy kimondott szóló class, plusz nem is fogott meg ez a dolog. A többi, amit említettél teljesen magától értetődő volt, 3-4 éve fizettem 5000 aranyat a jácint papgájért, questeket külön addonnal kerestem meg Loremasteren túl, sőt még a furlbogok is előre köszöntek:) (Viszont Insane title-re nem mentem, nekem ott volt az éesszerűség határa, illetve nem voltam hajlandó goblint ölni a kalóz rep miatt, mert bírtam őket:) )

    De a fenti dolgokat azért én nem említeném egy lapon a játék gerincét alkotó raidezéssel. El lehet velük pötyögni, de semmi több. Ha visszamennék (amire semmi esély), tuti, hogy ignorálnám már a játéknak ezt a részét, mert ez nem is igazi játék, csak időtöltés (vagy inkább időpocsékolás - persze akkor nem tűnt annak, a w3 világával kapcsolatos minden dolog tetszett, érdekelt, ma már nagyon eltávolodott ettől a wow, ezért nem is hiszem, hogy igazán érdekelnének mondjuk cataclysmes questek történetei, stb. de anno simán utána is olvastam egyes karaktereknek pl. Nathanos Blightcaller, Adam Eternum, stb.). Nekem a w1-2-3/tft volt, ami az alapot nyújtotta, máig úgy érzem a wow "története" csak a w3/tft-n "élősködik" (jó értelemben véve), és amióta ez megváltozott engem nem is nyűgöz le a wow sztorija. Egy mmorpg nem az a felület, amin alkalmas lenne egy eget rengető történet előadására, viszont remekül kiaknázhat egy meglévő "mondavilágot". A wow lore része számomra addig volt erős, amíg a w3/tft elvitte a hátán, azóta átélhetetlen az egész.

Új hozzászólás Aktív témák