Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • H.O.D.

    senior tag

    válasz Diablo18 #36110 üzenetére

    Én még sohasem éreztem úhy, hogy valamit "kell" csinálni ebben a játékban. Csakis te döntöd el, hogy mennyi időt szentelsz a játéknak, Nem csak progress guildek léteznek a játékban, ha pl. raidet nézünk. Mi pl. egy fun guilf vagyunk, akkor raidelünk, amikor van elég ember és azok rá is érnek. Ha két hétig nincs buli, akkor nincs. Így is az utolsó bosson vagyunk a jelenlegi contentben, a diffi csak annyi, hogy nincs görcsölés. Azt mindenki el tudja dönteni, hogy mennyi ideje van erre az egészre, semmiképpen nem jár, nem is járhat kötelezettségekkel egy játék anélkül, hogy te is így gondolnád.

    Where do you want to go today?

  • F-ECT$

    titán

    válasz Diablo18 #36110 üzenetére

    -1 élet kell hozzá: egyet is értek meg nem is. Én bőven elvagyok kevesebb, mint heti 20 óra játékkal, de egyetem alatt volt, hogy 40-50 órát játszottam. Ha belegondolok, hogy Mo-n a népek átlag 4 órát tévéznek naponta, akkor már inkább WoW, mint Tv :)

    -Nem élő: városok tele vannak npc-kkel, városon kívül meg ott vannak a mobok. Ezen kívül, ha a "hullámmal" fejlődsz, akkor elég sok játékossal is találkozhatsz. Sajnos a szerver nem bírja az AQ kapunyitás szerű eventeket, pedig az sokat dobna a hangulaton, de ahogy fejlődni fog a technológia, úgy lehet majd egyre élőbbé tenni a világot.

    -Mozgó npc-k: ha valami kellene egy npc-től és fél óráig kellene keresni, akkor meg az lenne a baj.

    -Időre ott kell lenni: válassz olyan guildet, ahol nincs ilyen szabály. Sajnos nincs olyan, hogy belépsz, és rögtön ott terem 4-9-14-24 másik ember, hogy induljon veled partyba/raidbe, de focizni sem tudsz úgy, hogy bármikor mész ki a pályára, akkor mindig ott vár 21 ember.

    Dive ever, work never.

  • lumpen_stex

    aktív tag

    válasz Diablo18 #36110 üzenetére

    én nem vagyok egy régi játékos, de ami eddig lejött:

    1. ha pénz kell benyomod a dg keresőt és 1..2 dg-ből kijön 30..50 arany ez kb fél óra.

    2. a quest-ek unalmasak, egy kaptafa fantáziátlanok és nem adnak semmi értékeset, se elég pénzt/xp-t.

    3. a világ unalmas és kihalt, pár idióta mob van csak benne, nem olyan, mint az oblivion vagy más rpg. jó cuccokat csak dg-ből tudsz szerezni vagy honorból, mert bindelődenk amikor felveszed igy ah-ban sincs. bár a dg is egy nagy szar, de valahonnan kell cucc.

    4. a battleground jó, én csak ezért jövök fel, olyan mint a cs. és nyomja az xp-t meg a honort. gyak két mecs egy level up. "ölj meg 3 piros fagézát, ide menj, oda menj" baromság nélkül. egy 15v15 brutál tud lenni. a honor-ból pedug tudsz epic cuccokat és mount-ot is venni.

    nekem ennyi a wow fantasy cs.

Új hozzászólás Aktív témák