Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F-ECT$

    titán

    válasz parandroid #35783 üzenetére

    Na ez az: te is 2 druidot húztál föl, hogy minden szerepet be tudj velük tölteni, de ez azt is jelenti, hogy 2x kellett nekik mindent megszerezni (szintezés, repuk, gear, stb). Így végülis a Blizz elérte, hogy több időt tölts a játékkal, mert ha lenne 4x-es talentezés, akkor a repu és szintezés kimaradt volna, és "csak" a 4 féle geart kellett volna összeszedni annak az 1-nek.

    Én is casual vagyok, és szívesen kipróbánék más classokat is, de egyszerűen nincs annyi időm, hogy az altoknak is mindent megszerezzek. (Jó volt a Cata előtti 1-2 hónap, mert az akkor friss 80-as DK altomat legalább Cata ready-vé tudtam tenni egyből, azaz ilvl170-ről egyből ilvl232-re tudott cserélni cuccokat. De most hiába húzom fel mondjuk fél év múlva 85-re, ugyanúgy végig kell járnia az insta -> hc insta -> t11 raid -> t12 raid lépcsőket.) A lockommal még kell 3 repus cucc, amihez kell még az exa, emelett HC instákból is 2 cuccot kell lecserélnem, és utána gondolkozhatok el, hogy akkor raid vagy alt. (És még a heti 3-4 TB-n kívül nem is pvp-zek sem BG-n, sem arénában.)

    Dive ever, work never.

  • H.O.D.

    senior tag

    válasz parandroid #35783 üzenetére

    Eddig még nem éreztem a további buildek hiányát. Van olyan karakterem, ahol nincs még a dual sem kihasználva. A warriorom armson van mindig, a DK froston (nem vagyok tanknak való), a mage most szintezés miatt froston van, de lehet, hogy megy vissza arcane-re, a priest holy/shadow (holy ágon keserver a szintezés).

    Ellenben ismerek olyan figurákat, akiknek kevés a dual. Mondjuk 3. build 3k, 4. 9k, 5. 27k :DD

    Nekem még egy LW/Skinner, meg egy inscriptor karakter kellene. Lehet, hogy indítok egy worgen huntert, meg egy shammyt gazolni meg glyphezni, bár elég nyüssznek találom ezt a 85 szintet kétszer a nulláról, pláne, hogy még a mainem sincs 86-ön :)

    Where do you want to go today?

Új hozzászólás Aktív témák