Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -conrad-

    addikt

    Sziasztok,

    megint lenne egy kérdésem. :)
    Mivel a pap/warri páros 70en van ezért a párommal valószínűleg megint indítunk egy páros karaktert. Jelen állás szerint druida/lock páros lesz, ahol én lennék lockkal, és ehhez kellene segítség. Szintezésre kellene valami talent, de nincs akkora tapasztalatom, hogy mások segítsége nélkül ''szétszórjam'' a pontjaimat. Aff vagy destro ág lenne jó azok alapján amit olvastam, főleg, hogy nem én fogom felvenni a mobokat, hanem egy cica/macidruida. Viszont aff az - ha jól olvasgattam wow.hu-n - elég lassú dps, míg a destro az nem. Mivel mi ketten leszünk így a mobok is hamarabb halnak, tehát jobb lenne a destro?
    Lehet, hogy változik a felállás és én egy paladinnal megyek míg a párom egy lockkal (valami olyan kellene a páromnak, ahol nem én leszek a dps-kaszt mert warrival unja már, hogy mögöttem kullog kiosztott dps-ben) de a telentre akkor is szükség lenne.

    Szerintetek melyik kaszt lesz 710en instaképesebb, a mage, a lock vagy a druida? Mert az is szempont, hogy beférjen vele raidekre.

Új hozzászólás Aktív témák