Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • marked one94

    őstag

    válasz Gyuri27 #36030 üzenetére

    Én ehhez csak annyit fűznék hozzá hogy én a csaták 90% már nem tapasztalóm a leming train-t hanem mostanság az a divat, hogy rossz tankkal mennek rossz helyre. pl.: himmelsdorf és Tigris2 vagy E75 felmegy a hegyre a med-ek meg a városban.

    Azzal meg mi a baj mikor a csapat 15-5re nyer? Volt csapat munka meg mindenki kivette a részét a csatából. Nincs csata hős mert mindenki jól dolgozott.

    Ja és 1 dolog még ami nagyon zavar mikor olyan játékos ül egy t8-9es tankban akinek gőze sincs mit kéne vele csinálni.

    You'll Never Walk Alone

  • vhw

    addikt

    válasz Gyuri27 #36030 üzenetére

    Egy pillanatra... A vágóhíd felé rohanó szarvasmarhákat idéző tank csordák nem aggresszív harcmodort képviselnek. A céltudatos, olykor veszteségeket is bevállaló győzelmet kierőszakoló támadást nevezik agresszívnak. Pl komarinon 2 perc alatt befoglalni a bázist, az egy agresszív támadás, mert céltudatos, tudják mit akarnak elérni, és mivel több tank van így némi veszteség mellett is győzelmet ér el (ill. érhet el, hacsak nem ütközik kivételesen erős ellenállásba). Ezt kell jutalmazni, mikor terepadottságokat, a mobilitást kihasználva nyerni tud egy csapat.
    Ez a "mindenkit ki KELL lőni, mert azaggya az íkszpét" harcmodort meg hagyjátok már a fenébe. Azért játszunk tankos játékkal mert valamilyen szinten szeretnénk átélni a valós tankcsaták hangulatát, nem? Ott meg a cél az volt, hogy a stratégiai jelentősségű pontokat mielőbb minél kisebb veszteségek árán szerezzék, tartsák meg. Nem az utolsó szerencsétlen ellenséges tankot is felkutatni és szarrá lőni.
    Te az xp-ért játszol? a kreditért? Az izgat hogy két számérték minél magasabb legyen?
    Én azért játszok, mert élvezem, és egy gyors csata is lehet élvezetes, ha mégis elkerül a harc a csatatéren, akkor le a kalappal a többiek előtt, hogy ilyen győzelmet tudtak aratni, nyert a csapat, a lényeg ennyi. Ide kéne eljutni egy nagyrészt CSAPATJÁTÉKRA épülő gameben, nem azon önzőzni, hogy már megint nem kaptam egy valag íkszpét.

    "Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Aktív témák