Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • -vitya-

    őstag

    válasz D.Orion #35136 üzenetére

    ad1.: azt csinálsz amit akarsz, amíg nem sérted a fórum szabályzatát...
    ad2.: aki gold ammo-t használ, az lehet, hogy gazdag, de azért szvsz nem köcsög
    ad3.: én kulturáltan kérdeztem, nem azt mondtam, hogy béna noob vagy, mert nem biztos a gold ammo
    ad4.: de ha ilyen idegesen, és erőszakosan reagálsz erre az egészre, akkor lehet mégiscsak más volt, és csak szerencséje/tudása volt jó, plusz a maxot dobta a randomgenerátor neki

    -=Витя=-

  • madstunt

    addikt

    válasz D.Orion #35136 üzenetére

    nem erdekel ki tud aggressziven vitatkozni, de szerintem egyaltalan nem kocsogseg, annak ellenere hogy en se hasznalok.
    de matekozzunk. veszem mondjuk a jagdpzIV-em: megunom a hosszu grindelest, es ugy dontok nyomok par meccset kizarolag prem ammoval. mivel jelentosen jobbak a tulajdonsagai igy kevesebb kell belole. 10 arany, ami euroval veve kb 1arany = 1 forintra jon ki. egy doboz cigi arabol tudok venni legalabb felszazat ami eleg 2-3 mecsre ami viszont rendesen fog valszeg tejelni. . nyilvan a seggdugaszabb lightokat amit a 88assal amugyis oneshotolnek nem premmel fogom megkinalni, szal az a 50-60-70 loszer meg tobbre eleg lesz...

    mar bocs de marhara nem hulyeseg, nemhogy nem kocsogseg

    ennyi erovel barki aki prem tankot vett vagy valaha prem accot hasznalt gazdag kocsog szemet diszno, rofogo nyugati imperialista csotany

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák