Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz madstunt #35135 üzenetére

    Ez jó kérdés.. Minden tankomat felszerelem 2 Gold lőszerrel.
    Elég ritkán, de használom is. Egyszer már levezettem, ha minden csatámban ellőnék 2-2 GOLDost, akkor sem lenne drágább mulatság, mint lemenni egy jobb kocsmába és módjával iszogatni.

    Én már nem vitázok ilyeneken, elfogadom hogy köcsögnek tartanak a Gold miatt, hogy 4-5 alkalommal alacsony tierűt vittem szakaszba, és köcsög vagyok azért is, mert szerintem nem helyes kilőni csapattársat kivéve a kéket. Ja... természetesen a Kék TeamKillerek kilövése miatt is köcsög vagyok.
    A jövőben valószínűleg azért leszek köcsög, mert majd gyakran megkérdem, hogy aki vesztes csatáit azzal magyarázza, hogy retardáltak és fulll hülyék közé osztja be az MM, az vajon milyen okból került oda.

    És még számtalan ötletem van, hogy ezt a státust spermanensen, esetleg szóferdítésekkel fűszerezve fenntartsam.
    Már azt is kezdem megszokni, hogy minden harmadik E100-as csatámban le Nooboznak, mert nem a csapattárs elképzelése szerint megyek és okoska megmagyarázza mit kellene csináljak, miközben 0 killel kilött státuszból engem néz.
    (megjegyzem előfordul, hogy balfékeskedek, de olyankor nem szoktak Noobozni)
    ----
    Bocs... most ez így egybe kijött.
    Voltam sorkatona... valamivel gyengébb volt a közeg. Ezt legalább magamnak választottam.

Aktív témák