Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • GrooveHero

    addikt

    válasz Eagle16 #28763 üzenetére

    A felület oké, hogy kisebb, de a hülye kialakítás miatt még szögben állva is könyebb sztem átütni, legalábbis én ezt tapasztalom nap mint nap. Ami pedig a bl-10-et ileti, nos...úgy vagyok vele, hogy nekem nem kell bl-10, mármint pont ugyan az, hanem egyszerűen adjanak egy olyan ágyút, ami azért kicsit többet sebez. Alapból nem értem, hoyg a JT 128-as ágyúja átlag 560, míg a 130 millis átlag 490. Ez nem jön össze. Vagy nem úgy kéne neki lennie, hogy minél nagyobb a kaliber, annál nagyobb a pen, meg a sebzés? Szóval ha azt a 2mm-et néze, akkor kapjon az IS-4 és 7 mondjuk olyan átlag 600-as sebzést, abba beleférne a 750 körüli, meg az 500 körüli maximum és minimum dmg. Aztán hogy mi lesz a neve, nekem olyan mindegy, felőlem lehet akár S-71 is. Ha meg nagyobb ágyút kap átlag 750-es dmg-vel, akkor csökkenthetnék kicsit a pent, és minden rendben van

    Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Aktív témák