Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • GrooveHero

    addikt

    válasz Stauffenberg #28586 üzenetére

    Értem. És nem is úgy értettem, csak kifejtettem, hogy minket azért nem lehet egy ROR-ral egy lapon említeni, mert azért akkora kockák nem vagyunk. Mondjuk azért gondolj bele, hogy van több mint 20 területük. Egy területet egy csapat, azaz 15 ember véd, ez 15 darab chip.
    Egy klánban max 100 ember lehet, tehát ha jól matekozunk, akkor az jön ki, hogy 6 területet tudnak egyszerre védeni, magyarul a több 10-en X területükön nincs egy darab chip sem, magyarán ha betámadják, akkor csata nélkül lehet területet foglalni. Ettől viszont olyan jó klán a Pirates [PTS], hogy ügyesen meg van neki szervezve a felállásuk és egyértelmű, hogy a belső területükön nincs védelem, amit nem tudsz közvetlenül támadni, csak ha átmentél jó pár területen. Ezért is fontos a szövetség, mert olyanokkal vannak körbevéve, akik erősek ahhoz, hogy megvédjék a PTS seggét, ezért oda sem kell chip-et tenni, maradnak tehát csak azok a területek, amikről tudják, hogy meg akarják szerezni, és amelyekről tudják, hogy meg akarják más klánok támadni. Kivan ez találva nagyon. :F

    Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Aktív témák