Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Lacces

    őstag

    válasz MCGaiwer #13656 üzenetére

    Mit értesz T5-ös ág alatt? nézegettem így online a tech tree-t de nem találtam meg.

    Hát ez az a szint ahol egyébként nyögve nyelősen jutok tovább. a Panzerekkel nagy ... volt, mert először megvettem, júj de jó, örültem, és berak nagy KV-k közé, azok meg gyorsabbak, erősebbek stb. Itt legalább 100 órát töltöttem, mert alig kaptam tapasztalati pontokat.
    Amcsi vonalon jobb volt a helyzet, ott már néha, a saját súlycsoportom volt.

    Az a baj, hogy a panzer vonalon kevés tapasztali pont jött. Egy Pz 38(t) vs Stug, az azért már morbid és ilyen kategoriák, bár ha egy erősebbet győztem le, akkor max kaptam 150 xp-t és 3500 kreditet.

    Többieknek is
    A Pz-knél a következő taktika volt ami bevált :-D
    Amerre ment a nagyobb tankokból álló horda, mindig ott voltam, és segítettem neki... így ugye engem annyira nem figyeltek ki, mint gyenge tank, és ha valakinek alacsony volt az életereje akkor kilőttem.
    Ez a pióca effektus :-D. Bevált, szaladgálsz a többiekkel, és lősz, és megint szaladgálsz.

    Amcsi vonalon meg ez a fához bújok, max 3-4-el vagyok egy csoportban, és lővök, lővök, kilőve ismét megyek előre, néha én vezetem a szakaszt, így egy-két lővés befigyelt.

    A legalacsonyabb szinten, meg imádtam , mindig szélről támadni, és az ellenséghes bázist elfoglalni (szeretem mikor velem egysúlycsoport van) akkor szeretek szélen masírozni és a bázist bevenni.

Aktív témák