Hirdetés

Aktív témák

  • virkir

    veterán

    válasz Iron Funeral #3249 üzenetére

    Na a vitát lezárandó ma sikerült összefutnom egy IS-4-el, lásd nem a levegőbe beszélek kb 70-80%-ban az én művem volt.

    A 105-ös penje több mint a T-54 D54-é és azzal simán sebzem még távolról is szemből, szintén tapasztalat, tehát a KT biztosan a Tigris meg esetlegesen sebzi szerencsefüggően.
    Mint nem egyszer írtam annyi a trükkje tudni kell hova lőjj, anélkül nem ér semmit az egész lényegtelen a páncélvastagság vannak gyenge pontjai minden tanknak ha azt lövöd a cseresznyemag is átviszi.
    Nem is hasonlítottam sehol össze alap tankot fullossal, WTF? KT is ugyanazt a 10,5öst használja mint a VK
    Na most alap vagy fejlesztett tank mert a VK fejlesztve 128-as míg a KT fejlesztve 105-ös a VK meg a 128-as nélkül valóban elég gyenge.
    Maradjunk annyiban neked nem megy a német vonal nekem meg megy.
    #3250 De találkozok elég sűrűn de nem csak Tigrisnél a T-54-ből is elég sűrűn kilövik a pl. a sofőrömet, ez van ezzel kell élni.
    Azt hiszed én nem lövök senkinek critical-t, a halálom mert nem jár nekem semmivel .

    egyszerűen köcsögségnek tartom, hogy a legjobb esetben is maximum egyenlő két adott tank, de sosem lesz jobb a német
    Ezzel részben egyet tudok érteni de ha megnézed a korhű ellenfeleket ott már azért a német vonal az erősebb.

    Na egy kis találós kérdés. Mi a szép a képen?

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Aktív témák