Hirdetés

Aktív témák

  • CptMisi

    őstag

    fsb1000: Nincs semmiféle titok...Eddig 3szor találtam szembe magam IS4-gyel, mikor Tiger2vel játszottam, 10et lőttem a frontjába, tízszer sebzett is kb. 15%-ot.

    joergie: Jó, csak ha nem nyomorékok, szétszednek...Mert az IS4 lövege kb. a torony aljával van egy magasságban, és simán tudja lőni a vékonyka első páncélod. E75, JT pedig simán kéne aláznia, mert a tornyod tetejét meglőve durván sebez, sokkal jobban, mint te őt. Nem mellesleg az E75nek szemből te csak a beszállóját lőheted, ami nem egy hatalmas célpont, el lehet hibázni. Jagdtigert mondjuk nem értem, csak a 250es páncélját tudod lőni, ha archarc van. Vagy van a tetején weakspot? Én nem azt mondom, hogy nem lehet vele játszani, hanem hogy minden 9es ht jobb nála...

    KaLeun: Ok, csak azért nem minden pályán van ilyen fedezék, és az artynak nem jelentenek problémát... Ha sikerül is így beállnom, mert nyilván erre törekszem, akkor ha nem idióták vannak velem szemben, akkor vagy letámadnak, vagy ha közel vannak, szétlövik a torony tetejét...

    diegho: :K

    Azért nem sok olyan tank van, amivel 16% lenne a túlélési arányom. :DDD 1900HP... csak bármi szétlő...

    [ Szerkesztve ]

    You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

Aktív témák