Hirdetés

Aktív témák

  • Iron Funeral

    őstag

    válasz vhw #20298 üzenetére

    Hallottam-e splashról? 900+ dmg splashról? Én? Soha. High tier arty? Mi az? Egyébként meg menj fedezékbe... :U
    El lett mondva, hogy a 12,8cm NEM jó a tankra, persze kötheted az ebet a karóhoz, én használtam mindegyikkel a 12,8 NEM való erre a tankra, a 15cm meg GYENGE. A T30 tökéletesen használható arra a feladatra amire kitalálták az E-100 nem, KIVÉVE ha gold ammoval nyomod ami kb. feltolja az ágyú teljesítményét a T7 AP szintjére, persze pontatlanabb lesz ebből kifolyólag nagyobb eséllyel pattansz ha éppen úgy van kedve, hogy döntött felületre érkezik a lövés. Ugyan nincs saját T30am a garázsba, de játszottam vele nem egy kört és mi volt az átlag statisztikám vele? 10/10, 8/8, 11/11, 9/9 lövés TALÁLT és MINDEGYIK átütött. E-100 átlagos statisztika? 9/10 lövés talál, átüt 7-9. HATALMAS különbség.
    Nem azt mondtam, hogy megeszi, azt mondtam hogy jobb az E-100 amiatt mert a T30 LEHET, hogy fog pattanni, a 15cm meg nem fog a T30 hullon, De hogy értsd a többi 10essel való viszonyt, a T30 belövi a Maus gyenge pontjait 100% eséllyel, az E-100 nem, T30 belövi a tornyon kívül bárhol az IS-7et, az E-100 nem. Erre jön, hogy mind az E-100 mind a T30 szétesik ha a másik kettő lövi. A T30 a leglebecsültebb TX heavy pedig egy jó player simán felfordíthat vele egy meccset, E-100? nope.
    De igazad van, a jó hozzáállás az, ha x tank szar akkor legyen y tank is az, nemár, hogy jó legyen másnak :U

    [ Szerkesztve ]

    Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

Aktív témák