Hirdetés

Aktív témák

  • Cooper911

    senior tag

    Tegnap volt egy idegesitő arc. M3 Lee áll a bázison, na mondom AFK a gyerek. SU85el védem a bázist egy arty tevékenykedett a közelemben. Egyszer meg is védtem amikor be akartak jönni hátulról (sand river). Megy a meccs, fogynak a tankok, a végére ketten maradtunk az artyval meg a Lee állt a bázison. Az ellennek egy szem artyja martadt. Megindultunk az ellenfél bázisára. Engem már meggyapáltak és motorsérülés miatt baromi lassú voltam. Félúton járhattunk amikor felébredt a Lee-s kolléga (már a meccs elején betöltött szal nem az volt a gond) és elkezdett jönni a bázisra, na mondom a végén még hasznát is vesszük. Odaérünk kiszúrjuk az ellenséges artyt. Az artynk rámegy 1vs1 (az ellenfél artyja volt hozzánk közelebb) az én reumás gépemnek még legalább 1 perc kellett hogy odaérjen. A Lee meg micsinál, leparkol az ellenfél kezdőkörén és nekiáll foglalni. De nem is az ellenfél felé néz...áááááá.... Ha nem azzon lettem volna minden erőmmel, hogy odaérjek és segitsek a mi artynknak akkor segbelőttem volna. Persze nyertünk de hát ettől akkor is lefáradtam. Annyir kellett volna csinálnia, hogy odamegy és hátbalövi az ellenséget...

    [Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

Aktív témák