Hirdetés

Aktív témák

  • BoogeyM@n.

    aktív tag

    válasz vhw #10158 üzenetére

    Jéé most veszem észre beszóltál :DD

    Mire eljutsz az artykig addig vagy leirtottál egy egész szárnyat vagy scoutként meghalsz semmi esélyed a sarokba kempelő artyt felspottolni pl:kempinovkán jé és ugye az neked milyen meglepő, hogy az artykat kell kilőni legtöbbször utolsónak vajon miért :U

    Bétában ukkmukkfuck meguntam az artyt ott hummelel meg s51-el jópár csatát lenyomtam még anno a humi igen pontos darab volt azóta még pontosabb lett és a többin is változtattak. :U
    Most is megvan az s51 gondoltam majd CW miatt szerzek egy T8ast, de olyan szinten elrontja hogy inkább én nem állok be a sorba.
    Néha megyek vele random kört 50%os legénységgel alapmodellel és idáig azt vettem észre hogy jó hogy nincsen csak +1 arty elég jót tesz a játéknak hidd el :DDD lenyomok vele annyi kört hogy reprezentatív eredményt érjek el, hogy mennyire befolyásolja csak 1arty a játékot sőt néha kilövöm a csapatunkból a másik artyt is, hogy biztos legyek a dolgomban. :D

    [ Szerkesztve ]

    Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

Aktív témák