Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • notika77

    senior tag

    válasz zodo #49208 üzenetére

    Sokkal kisebbet sebeznek. A GWE100 pl. 2000-es átlag helyett 1100-at (lőszerre írt érték), kb. fele akkora átütéssel és elvették az AP/HEAT lőszereket az artyktól, amik általában a páncélos tankok egy lövéses megsemmisítéséért feleltek, de egy Borsigot talán most is egyből a garázsba tud küldeni egy T10-es (!!!) arty.
    Kárpótlásként kaptak kicsit gyorsabb töltést, kicsit jobb pontosságot, gyorsabb szűkülést és sokkal nagyobb területen (GWE100 2x sugarú kör) sebeznek, így több tankot tudnak láncolni. Szerintem ez lesz a legzavaróbb az új artykban, de legalább a prémium lőszer csak kicsivel sebez nagyobb területen (GWE100 12,6m sugarú kör alap lőszerrel és 13,9m prémiummal).

    Kapták még ezt a kábítást, ami szerintem csak kábítás. Az átlag user max. annyit fog észrevenni belőle, hogy kicsit lassabban tölt, a legtöbben ezt is csak a táras tankoknál. Ez a kábítás a GWE100 esetében 14-31 másodperc közti érték, ami a sebzés mértékétől (vagy találat közelségétől?) és a felszerelhető repeszpáncéltól függ és amit az újratöltődő gyógyítócsomaggal azonnal meg lehet szüntetni.

    A BC arty 4-es tárából egy lövést elvettek, ezért már csak 52 másodpercig tölt. Továbbá a lövések közt eddig mintha 7mp lett volna, most már 10mp lesz. Ennyi idő alatt még egy kábított legénység is felteszi a láncot (T10-ben alap, hogy már van javítás skill).

    Gyakorlatban ez úgy néz ki, hogy Mineson északról indulva felmentem a dombra a tízes Skodával és beálltam feljáró déli oldalára, ahonnan jól oldalba lehet szedni szikla körül harcolókat. Ide általában nem megyek, ha van arty az ellenfélnél, mert garantált az anális szórakoztatás. Most csak a próba miatt meg is álltam ott közelségivel felderítve. Jött is a T92-től az üdvözlet, de még a második találó (!) lövést is túléltem 3-500HP-val. Ez a jelenlegi T92-vel garázsmenet lett volna már az első lövés után. Már lighttal sem kell rettegni, mikor fél HP-val mész utolsó artykra, mert esélytelenek. Simán ki lehet állni eléjük és bekapni a lövést.

    ui.: További látótávot vettek el az artyktól, szóval még kevesebb esélyük van hamarabb meglátni téged.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák