Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacibacsi

    addikt

    válasz jano_77 #40671 üzenetére

    Tényleg nem szoktam a chatet figyelni. Nincs kikapcsolva, de a csata folyamán (főleg ha nem artyban ülök) inkább a környezetemre, meg a térképre koncentrálok, mint az érdekesebbnél érdekesebb írásokra. A nevem is csak azért tűnt fel, mert az utolsó lövésemmel "megcsiklandoztam" egy lökött csapattársat (aki a te utolsó csapattársad akarta lerammolni, miközben már elindítottam az égi áldást) és beírtam a chatbe, hogy "sry" (ilyenkor ugyi megjelenik az előző néhány beírás is). De mire ésszel felfoghattam volna, hogy mi van, a játék már ki is lépett a garázsba. Ha a csataösszesítőt kicsit jobban megnézem, akkor is rájöhettem volna, hogy mi történt és még azon melegében bocsánatot kérhettem volna, de tényleg valami más szellemi síkon voltam azon késői órán... :K

    Egyébként nem volt szép lövés. ez egy tipikusan mákos lövés volt, az összes fellelhető plusszos RNG-vel fűszerezve. Ugyanis a nem sokkal melletted kukucskáló Type 59 lett volna a célpont, de ő visszahúzódott a ház mögé. Azonban ebben a pillanatban tolattál be a látómezőmbe, de rögtön le is esett rólad a spot. És itt jött a dupla vagy semmi. Ha kicsit hintázol és újra előre indulsz, akkor most nem beszélgetnénk erről a dologról, de te maradtál hátramenetben (amire titkon számítottam) én meg eleresztettem blindre a golyóbist... A többi már történelem... :U

    (#40673) virkir: :Y

    [ Szerkesztve ]

    Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

  • Atti777

    senior tag

    válasz jano_77 #40671 üzenetére

    A tűzoltót tedd át a space-re, vagy valami könnyen-gyorsan elérhető gombra

    Путин, иди нахуй!

Új hozzászólás Aktív témák