Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Urshini

    tag

    válasz Viktoár #41624 üzenetére

    Ha olyan artyra vágysz amelyiknél nagy a löveg mozgási szöge akkor csakis USA. T92 nagyon über. M43-al sokszor oneshoot a type59, 110... szokott menni a rinya utána mindíg de hát ki nem sz*rja le!

    (#41696) HáGé
    A néni is jó a mekett előtt. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "ha van egy ájfónod akkor megütöd azt a szintet amitől te jó vagy" "-10 óra várakozás után mennyiért adnád el a kézhezvett ájfónodat? -készülék ára +50 ezer! -+50 ezer?! -Owh... igazad van az nem túl jó órabér, akko' +200!"

  • Urshini

    tag

    válasz diegho #45878 üzenetére

    Én pont a munkával vagyok így, hogy nem értem azok miért vannak ott akik alapvető folyamatokat nem látnak. De általában ugyan az szokott lenni egy idő után, már nem akarom érteni és megyek máshova ahol többet fizetnek... aztán kezdődik előről.
    Ez meg csak egy játék és a célja a kikapcsolódás, éppen ezért vesztes csatánál is elégedett vagyok magammal ha saját életerőm 3-4-5 szörösét lesebeztem. És az irányításom nem a WASD billentyűkre van beállítva. :DDD

    "ha van egy ájfónod akkor megütöd azt a szintet amitől te jó vagy" "-10 óra várakozás után mennyiért adnád el a kézhezvett ájfónodat? -készülék ára +50 ezer! -+50 ezer?! -Owh... igazad van az nem túl jó órabér, akko' +200!"

  • Urshini

    tag

    Engem nem igazán érdekelnek a WN-ek de végre meglett az ász a T49-el a sok-sok 1-es, 2-es, és 3-as után. Az ászt 1700 sebzésre adta meg és 6 killre.


    [ Szerkesztve ]

    "ha van egy ájfónod akkor megütöd azt a szintet amitől te jó vagy" "-10 óra várakozás után mennyiért adnád el a kézhezvett ájfónodat? -készülék ára +50 ezer! -+50 ezer?! -Owh... igazad van az nem túl jó órabér, akko' +200!"

  • Urshini

    tag

    Nagyon kevés olyan online játék van ahol a játékpénzért vásárolt dolgokat játékpénzért lehet eladni. Ez nem érdekük, és már az is kedvező dolog, hogy ha eladtál egy prem tankot akkor egyszer visszakaphatod support által.

    Ha nézem a prém tankok paramétereit (olcsó javitás és lőszer) akkor a nagyon nagy mennyiségben gyártott tankoknak kellene prémiumnak lennie. Pl. sherman...

    Prem löszerről azt gondolom, hogy mindenki használhatja így egyenlőek az esélyek. De ha már olyan sokan sírnak miatta mindenhol akkor elgondolkodom, hogy a prémium fogyócikkek ugyan ezt a szintet képviselik... azokért miért nincs sírás?
    De tegyük fel, hogy szüntessék meg vagy limitálják a vihető mennyiséget. Ehhez az kellene, hogy 240-es átütéssel oldalba lőtt med vagy könnyű tank ne nulla sebzéseket dobáljon! Ha meg így müködik a játék, hogy Szergej a programozó dönti el mikor sebzek lucky faktor alapján és nem az átütés számít akkor az én dolgom, hogy mikor mivel és mennyit lövök ha ezek az anomáliák felnyoják az agyamat. Mert igen is a negyedik nullás sebzés után prem lőszerre tárazok és csak azt lövöldözök. Aki meg beugat, hogy "gold noob" és hasonlók azok magukat minősitik, pláne ha 2 szintel kisebb tankal játszó játékos felé teszi ezt.

    "ha van egy ájfónod akkor megütöd azt a szintet amitől te jó vagy" "-10 óra várakozás után mennyiért adnád el a kézhezvett ájfónodat? -készülék ára +50 ezer! -+50 ezer?! -Owh... igazad van az nem túl jó órabér, akko' +200!"

  • Urshini

    tag

    Ezt az ingyen prémium dolgot és a küldetéseket elfelejthetné már a WG, mert csak bevonzza a barmokat. Nem értem miért eröltetik... Idáig 8 csatából csak 2 nyertem úgy, hogy minden körben kaptam az 1,2x szorzót, én voltam a legjobb a csapatban. Hiába van 6 kill, hiába sebzem a saját életem 3-4-5-6-7-8 szorosát...

    A vesztes csaták:





    [ Szerkesztve ]

    "ha van egy ájfónod akkor megütöd azt a szintet amitől te jó vagy" "-10 óra várakozás után mennyiért adnád el a kézhezvett ájfónodat? -készülék ára +50 ezer! -+50 ezer?! -Owh... igazad van az nem túl jó órabér, akko' +200!"

  • Urshini

    tag

    válasz ako001 #47013 üzenetére

    Oké rendben :DD , de akkor is feldühit ez az ingyen prém nap marhaság... Megszületett harmadik győzelmem 9-ből 3 győzelemre módosúlt.

    [ Szerkesztve ]

    "ha van egy ájfónod akkor megütöd azt a szintet amitől te jó vagy" "-10 óra várakozás után mennyiért adnád el a kézhezvett ájfónodat? -készülék ára +50 ezer! -+50 ezer?! -Owh... igazad van az nem túl jó órabér, akko' +200!"

  • Urshini

    tag

    válasz emre #47039 üzenetére

    (#47039) emre
    Jogos felvetés, nem gondoltam rá, sry.

    (#47041) Angel1981
    3 óra alatt megfordult az arány is hoztam a napi 50% WR felettit. 21 csatából 11 győzelem lett. Most hagyom abba. Úgy gondolom, hogy a T49 nem annyira sunyi, mint azok amiket csak TD-nek lehet használni.

    (#47016) dfsz34
    Nem használok XVM-et, összesen csak 2 mod van fent egy HUD és egy next gen minimap. Nem hiszem, hogy manipulálva lenne bármilyen formában bármelyik csata is, sokkal inkánn Szergej féle programozási hibákról van szó (átütéses 0 sebzések...) illetve, hogy a játékosok nem tudnak csapatban játszani. Vagy lehet az a valós oka vesztéseknek, hogy mindenkinek van egy játék stílusa és ez a 15 ember nem tudja összehangolni egymással a sajátját.

    [ Szerkesztve ]

    "ha van egy ájfónod akkor megütöd azt a szintet amitől te jó vagy" "-10 óra várakozás után mennyiért adnád el a kézhezvett ájfónodat? -készülék ára +50 ezer! -+50 ezer?! -Owh... igazad van az nem túl jó órabér, akko' +200!"

  • Urshini

    tag

    válasz diegho #48021 üzenetére

    Úgy gondolom, hogy pontról-pontra kellene cáfolnod és indokolnod ezt az írást és nem odavetett 3 mondattal. A tőled megszokott profizmus ezt kívánja. Ugyanis a játékosok a felsoroltak felével biztosan találkoztak. Ha meg azt mondod, hogy ez mind programozási hiba akkor miért is nem javitják évek alatt?

    Az írásból amiben én kételkedem:
    -töltési idő manipuláció
    -"botos" inaktív játékosok széndékos manipulativ besorolása (hiszen nem tudhatják éppen botos vagy inaktiv e valaki, vagy kifagy a szar programozásuk miatt)
    -Bedöglött ágyú
    -Spot a semmiből (elég sok op álcával rendelkező tank van és nagyon sok jó spot hely)
    -Manipulált napi WR

    Amivel már találkoztam:
    -szellemtank avagy a pusztában eltünő tank miközben felém halad továbbra is
    -szellemlövedékek
    -killshot dolog
    -Inballansz
    -egyik oldalon 15k+ játékosok másikon stock tankokkal játszó sokkal kevesebb csatások
    -egyenlőtlen tanktípus elosztás oldalanként, mostanában sokszor van 10/6 TD arány
    -és itt vannak az illegálisan használható 3D hitzone, laser sight, gun direction, fa-bokor eltávolitó modok

    [ Szerkesztve ]

    "ha van egy ájfónod akkor megütöd azt a szintet amitől te jó vagy" "-10 óra várakozás után mennyiért adnád el a kézhezvett ájfónodat? -készülék ára +50 ezer! -+50 ezer?! -Owh... igazad van az nem túl jó órabér, akko' +200!"

  • Urshini

    tag

    Pár tapasztalat a tesztről.

    - Mentem 2 csatát az én legjobban szeretett Chaffee-val. A tankon a változások nem tetszenek, a görgökre a WG ráhúzott egy 16 szög alakú plusz réteget ami igénytelenül látszik a garázsban, gusztustalanul néz ki, és baromira megnő tőle a gépigény. Csatában az ember nem ezt figyeli, (ez a 16 szög imitálja a görgő forgását) nem tünik föl.
    - A tank újraballanszolása még mindig nem történt meg. Ezért az eddig megszokott módon ajánlott használni.
    - Nekem az sem tetszik, hogy grafikailag elvették a tanktól az M24 Bulldog tornyot, mert a Chaffee azzal Chaffee. A jelenleg használt toronnyal a tank T24, ezzel a WG természetesen nem tőrődik, mint nagyon sok más dologgal ami fontos lenne.

    Battle1 Battle1
    Battle2 Battle2

    - Artynál ismét nerfet tapasztaltam, én az amerikai ágat használom kizárólag. Előző verziónál lőszer robbanási sugár plusz a lövés szögét nerfelték, a mostani tesztnél motorerő és végsebesség nerfet tapasztaltam. Ezen felűl még jobban egyre többször köze nincs a lövedék érkezési helyének a célzási helytől, ezen a téren is nerf szagú a dolog.

    - Nézegettem a garázsban med és heavy tankokat. Ezeknél is a plusz rétegek felvitelét tapasztaltam ami gusztustalan. Kör alakú görgökre sokszogöt felvinni ami a forgást imitálja... nem is értem.

    - Még mentem egy csatát az M18 Hellcat-el. Változást nem igazán tapasztaltam rajta. És még mindíg úgy gondolom, hogy emiatt a tank miatt nincs értelme az E-25-nek, mert ez minden szempontból jobb nála.

    - A score ablak bugos. Minden tanknál amit meglőtél csak 1 átütést jelez, akkor is ha az valójában több is volt. Úgy vettem észre, hogy a spot sebzések sem kerülnek föl rá, de ebben nem vagyok biztos.

    [ Szerkesztve ]

    "ha van egy ájfónod akkor megütöd azt a szintet amitől te jó vagy" "-10 óra várakozás után mennyiért adnád el a kézhezvett ájfónodat? -készülék ára +50 ezer! -+50 ezer?! -Owh... igazad van az nem túl jó órabér, akko' +200!"

  • Urshini

    tag

    válasz mno #49371 üzenetére

    Fullos Hellcatnek jobb a spot távolsága és a camoja is, mint a fullos E-25-nek. Ez által ha az ellenségnél van akkor én előbb spottolom őt, mint ahogy elhelyezkedhetne, ez nagy taktikai előny! Amikor 1v1-be kerültem vele akkor simán megettem (persze ez függ attól ki üll benne). Ha spot távolságba kerül az E-25 akkor 350 méterig simán lőhetem a Hellcatel, mert nem lát meg.

    [ Szerkesztve ]

    "ha van egy ájfónod akkor megütöd azt a szintet amitől te jó vagy" "-10 óra várakozás után mennyiért adnád el a kézhezvett ájfónodat? -készülék ára +50 ezer! -+50 ezer?! -Owh... igazad van az nem túl jó órabér, akko' +200!"

  • Urshini

    tag

    válasz Bingisz #49386 üzenetére

    Ha neked tetszik az, hogy a WG a görgők közepére sokszögeket visz föl ami igénytelenül néz ki akkor legyen. De szerintem másképpen is le lehet programozni a görgők forgását, és nem egy igénytelen sokszög vibráltatása a legjobb dolog rá.

    Az a te dolgod, hogy neked jó, hogy a tankok neve nem stimmel itt-ott, de ha a WG tankos játékot csinál akkor legalább annyira erőltesse meg magát, hogy ez a minimális dolog stimmel. Pláne olyannál ami létező jármű.

    Lehet, hogy részletkérdés ez is, de a score képernyőn legyen már ott a valós szám, hogy hányszor ütöttem át az ellenség páncélzatát, mint eddig. Vagy te mást látsz?

    Szerintem pont te vagy az aki nem szokott artyval játszani így nincs rálátásod arra, hogy miként változik verzióról-verzióra úgy, hogy bele sem írják a logba. Bezzeg a sok TD-vel semmit nem kezdenek abból lehet 24 is egy csatában...

    Úgy gondolom, hogy mivel az M18 is t5-t8 csatákban harcol, mint az E-25, és mind a kettő TD ezért összehasonlítható. Azt elfogadom, hogy játékosfüggőek a tankok, de mivel többször nyomtam el és le az ellenfél E-25-ét az M18-al ezért a véleményemet tartom.

    Összességében amúgy nem értem, hogy ezeknek a dolgoknak mi köze is lenne egy cikkhez? Ráadásul úgy, hogy tegnap voltak többen is (olvass vissza) akik elsorolták az illegális modokat. Említettem én bárhol is modokat, szopóágat, csalásokat? :F

    (#49402) jahrn
    Nem kellene összekeverni a T24-et az M24-el.

    (#49388) sith7
    Én zsebkednőt szoktam használni nem a kezemet, de a szinesbőrüek bizonyos része ilyen sajnos.

    [ Szerkesztve ]

    "ha van egy ájfónod akkor megütöd azt a szintet amitől te jó vagy" "-10 óra várakozás után mennyiért adnád el a kézhezvett ájfónodat? -készülék ára +50 ezer! -+50 ezer?! -Owh... igazad van az nem túl jó órabér, akko' +200!"

  • Urshini

    tag

    válasz Bingisz #49424 üzenetére

    Nézz utána jobban, mert az általad linkelt képeket megkapod T24-re is. 4 változat volt: T24, M24 Bulldog, M24E1,M24E2, M24E3. A játékban a tornyot nézve a T24 és az M24 Bulldog van. Hoppá.

    Sajna most nem várom ki a 80k játékosból álló várakozási időt de megmutatnám, hogy CSAK a teszt verziónál vannak ott a sokszöget a görgők közepén. Könnyű tankoknál 16 szögű, nehéz tanknál 10, mednél 12-14.

    "Amúgy gondolom megint új accot kezdtél" Ez nagyon jó! :C Tudtommal ti vérprofik játszotok már legalább a második-harmadikkal. Mi szimpla játékosok csak játszunk ha éppen itt akarunk kikapcsolódni, de inkább valóságos életet élünk.

    Kicsit jobban el kellene olvasnod azt a cikket, utána megnézned a WoT programozási hibáit és az ezt kihasználó modok sokaságát. De tudjuk nincsennek ilyenek ezért lehet szabadon letölteni. Vajon azért tagadod, hogy más ne használhassa?

    [ Szerkesztve ]

    "ha van egy ájfónod akkor megütöd azt a szintet amitől te jó vagy" "-10 óra várakozás után mennyiért adnád el a kézhezvett ájfónodat? -készülék ára +50 ezer! -+50 ezer?! -Owh... igazad van az nem túl jó órabér, akko' +200!"

  • Urshini

    tag

    válasz ddt500hu #55446 üzenetére

    Map és pozició függő az, hogy artyval mit tudsz lőni. Beállt egy helyre és nem ott jött a roham, van ilyen. Ilyenkor mire átmászik egy jó pozicióba vége is lehet a csatának. Tehát lehet te voltál a moron. :U

    (#55468) BogyóBP Szerintem ha sikerülne pontosan eltalálni az ellenfelet akkor lenne értelme a páncéltörőnek, de ez szinte lehetetlen. Én mindig repeszt használok vele, nagyon sokszor sikerül vele a 9-es medeket egy lövéssel kiszedni.

    [ Szerkesztve ]

    "ha van egy ájfónod akkor megütöd azt a szintet amitől te jó vagy" "-10 óra várakozás után mennyiért adnád el a kézhezvett ájfónodat? -készülék ára +50 ezer! -+50 ezer?! -Owh... igazad van az nem túl jó órabér, akko' +200!"

  • Urshini

    tag

    válasz fényelőkész #57467 üzenetére

    Illegális mod detektálásánál produkálja ezt a kliens vagy 3-4 verzió óta. Lhet falls hiba vagy akár valós is. Ezért szoktam én 1 perc alatt összeszedni azt a 3-4 modot amit használok és nem modpakkokat leszedni.

    "ha van egy ájfónod akkor megütöd azt a szintet amitől te jó vagy" "-10 óra várakozás után mennyiért adnád el a kézhezvett ájfónodat? -készülék ára +50 ezer! -+50 ezer?! -Owh... igazad van az nem túl jó órabér, akko' +200!"

  • Urshini

    tag

    Egyszerüen vicc ez a játék és ez a cég... már 6 éve vannak 4 magos processzorok. Akkor igen csak nem nálam van a hiba ha a 4 magos, magonként 3GHZ-es processzor egyetlen magját használja 100%-on! Ez már nem is vicc hanem szánalom!
    A másik. Néztem pár napja azt a WN8-as tankokra lebontott dolgot. Hát nekem az telejesen úgy tünt, mintha egyetlen ember személyes tapasztalata lenne. Rámutatott, hogy áááá ezzel, ezzel, meg ezzel a tankkal kurva jól ment a dolog akkor ezekkel 1,5 többet kell teljesíteni, mint a többi saját kategóriással. De hogyan is lehet ez ha ballanszolva vannak a szintek típusonként a WG szerint?! Vicc ez is, de legyintünk, mert fél év múlva jön a WN9, majd WN10 és így tovább. :DDD

    "ha van egy ájfónod akkor megütöd azt a szintet amitől te jó vagy" "-10 óra várakozás után mennyiért adnád el a kézhezvett ájfónodat? -készülék ára +50 ezer! -+50 ezer?! -Owh... igazad van az nem túl jó órabér, akko' +200!"

  • Urshini

    tag

    A teszt szerveren lévő új hangok tényleg baromi jók! <3

    "ha van egy ájfónod akkor megütöd azt a szintet amitől te jó vagy" "-10 óra várakozás után mennyiért adnád el a kézhezvett ájfónodat? -készülék ára +50 ezer! -+50 ezer?! -Owh... igazad van az nem túl jó órabér, akko' +200!"

  • Urshini

    tag

    válasz xenom0rph #60144 üzenetére

    2 óra alatt nem adtak egy kódot sem. Viszont a chaten leggyorsabb megfejtés beírok között goldot, headsetet és még pár dolgot sorsoltak. Erről ennyit.

    "ha van egy ájfónod akkor megütöd azt a szintet amitől te jó vagy" "-10 óra várakozás után mennyiért adnád el a kézhezvett ájfónodat? -készülék ára +50 ezer! -+50 ezer?! -Owh... igazad van az nem túl jó órabér, akko' +200!"

Új hozzászólás Aktív témák