Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ddt500hu

    veterán

    válasz Szepi1979 #93690 üzenetére

    Én ott rontottam el, hogy megnéztem néha a csata végét miután kilőttek. Úr Isten miket művelnek egyesek. :W Azért is állítottam át az xvm-et mert sokszor az 1200-as embertől sem lehet semmit elvárni.
    Csak a legutolsó:
    Steppes csata vége. Nálunk 900hp-s LeopardPTA+3 arty!! az ellenségnél 1 db 800hp-s E4.
    Az 1-e soron lévő "termeszváraknál" folyik a "csata". E4 rálő a PTA-ra de csak láncolja sebzés nélkül. Erre az mit csinál? Javít és támad? ÁÁÁ nem. Megvárja míg magától visszakerül a lánc majd megfordul és elkezd menekülni! E4 természetesen seggbe lövi marad 80hp-ja és egy kilőtt motorja. További 2 percig köröznek a dombok között. Artyk lőnek veszettül de persze nem találják el. (Valamelyik helyet változtasson vagy elmenjen foglalni? Ugyan már!) E4 még egyszer lepattan a PTA-ról de az megint csak nem támadja meg. Egyszer csak kitalálja, hogy ő elmegy foglalni. EKKOR megjavítja a motorját. :Y
    Majd az egyik artynk nem bírva magával odament és közvetlen irányzással kiszedte az ellenséget.
    4 vs 1-től kezdve még 5 percig tartott a csata.
    Na ezért nem tudok már finomkodni. Tudom ha megnézném 5 csatáját sírva fakadnék. És osztja az észt. Megsértődik. Röhej.

Új hozzászólás Aktív témák