Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz zuchy #83962 üzenetére

    Tényleg veszélyes egy dög, és néha tényleg tud érdekes dolgokat is pattintani. Én miután elitre fejlesztettem még összeszedtem vele 120k freet, hogy legyen mit váltani (még van belőle 75k :-D). Igaz épp valamelyik nap adtam el és mentem tovább, mert egyelőre nem vagyok tank-gyűjtögető, kevés a helyem és még újdonságot jelent a magasabb tier és az ottani tankok (na meg ki akarom ismerni azok gyenge pontjait hogyha meddel is eljutok oda egyszer, akkor már tudjam azokat). Majd egyszer visszaveszem, ha már olyan überkirály leszek, hogy minden izgalmas ágat végigjátszottam (10-20 év múlva :-D ).
    Most a KV-3-ra kiszenvedtem a nagy motort, ezzel már egész tűrhető a sebesség. (És ha már pattintás ez is tud érdekes dolgokat, ráadásul még a T-150 tornyával, közvetlen közelről sikerült egy E75-öt pattintanom. :-D De ez azért ritka.) Jöhetnek a nagyobb ágyúk, igaz nagy újdonságot nem fognak hozni, a 107-es ZiS a 167-es pennel meg a 300-as sebzéssel egész most is. Igazából már a KV-4-et várom, ott azért már ágyúban is lesz jelentősebb fejlődés.

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák