Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szbalogh

    őstag

    válasz sequator #83471 üzenetére

    Az Aslains-ban most próbáltam ki azt a modot, ami kiírja a célkereszt alá, hogy ha be van fogva egy tank és azt is, hogy mi az. Arról nem írtak, hogy azt is megoldja, hogy nem csak akkor tudsz befogni valakit ha a körvonalán belülre viszed a célzót, hanem elég csak a közelébe igaztani. Néha nagyon jól jön. Próbáld ki! Szerintem hasznos.

    Azt hiszem ez lenne külön.

    [ Szerkesztve ]

    Nick: HE_Storm

  • dfsz34

    őstag

    válasz sequator #83471 üzenetére

    Az autoaim használata amúgy egy jó titkos fegyver. Ha nagy távolságra kell lőni álló, forgó nmy-re, akkor simán benyomom, mert ott már olyan mindegy hova célzol, megy ahova az RNG viszi. Ha valamiért mozognom kell, de a célpont statikus, akkor egyértelmű, hogy autoaim mindegy mekkora a távolság.

    Közelharcnál szintén nagyon melegen ajánlott, mert igaz, hogy gyenge pontot csak helyezkedéssel tudsz célozni vele (oldal, hát, oda kell menni), de a lényeg, hogy így tudsz a mozgásra figyelni.

    A másik dolog, hogy közelharcnál nagyon gyakori a szerver lag, mégha nem is nagy, amolyan mikro lag, de pont elég, hogy mögé/elé lőjél. Igen dühítő dolog. Autoaim-et a szerver számolja, úgyhogy az be fog találni, a lag ilyen szempontból nem tud megcumiztatni.

    (#83476) csaba17 Lehet, az autoaim miatt volt. Azt ugye a szerver neki gyönyörűen számolja, közben meg lehet akkora lag, mint a ház. Nem azt mondom, hogy minden pro használja az autoaim-et, de nagyon sokan közülük igen. Az egy óriási előny, hogy a szerver szépen mindig a célra állítja az ágyúdat, egy arty esetében főleg, meg -mivel finoman mozgatja- szűkül a célkereszt is, ahogy követi a célpontot. Ezt kézzel csak a nagyon gyakorlott kezűek tudják megcsinálni, nekem mondjuk az soha nem menne ennyire simán, mindig rántok kicsit nagyot rajta és ugrik szét.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák