Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plasticbomb

    addikt

    válasz h1mpi #81038 üzenetére

    Én is akarom! :D

    (#80954) đe$|re

    Ezt megnézném, eddig csak a wtkre küldtem HE-t bármelyik ágyúból, amit használtam, küldesz róla replayt?

    (#80965) MinionFlasH

    Az ilyen "nagyon drága" szövegektől kivagyok. 3000 forint szerintem semmi, ha azt vesszük alapul, hogy nem kell annyira görcsölni azon, hogy megfelelő kredit mennyiség álljon mindig a rendelkezésemre, tehát csak több élvezetet ad a játék.
    Ez közelít ahhoz, mint amikor valaki pl kijelenti, hogy életében nem vett még semmit, és nem is hajlandó (szoftver/játék), csak letölteni. Én is letöltök, de amivel játszok, mert tetszik/megszeretem, azt én megveszem idővel. Mert az másnak a munkája, ami engem szórakoztat. Értékelem a munkáját.

    (#80967) echterion

    Készülj, a T57 Heavy is ilyen ammorack érzékeny. Meg kell fontolni, mikor javítasz, és mit, vagy, lehetőleg nem teszed ki magad a lehetőségének sem, hogy meglőjenek.Meg kell tanulni-szokni ezt. Amikor megyek egy két nagyon tuti csatát, utána rendszeresen felbátorodom vele, aminek a vége, hogy 400-800 max 1500 sebzéssel elhullok...

    Mondjuk az T110E4 és T57 Heavynek köszönhetően, meg egy kis T92es támogatással az amcsi WZ-111 küldirész 2-3 nap alatt letudható..XD

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Új hozzászólás Aktív témák