Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rlazol

    addikt

    válasz dfsz34 #70505 üzenetére

    ez szép és jó, és teljesen igaz, ha a védők nyomulnak, és túlmennek a sziklán illetve a kanyaron.
    az a kanyar maga a tökéletes fedezék, és a szikla a házzal jól védhetővé teszi a dombot is. Sajnos a többség túlmegy ezeken, és akkor jön az, amit mondtál. Ha nem mennek túl, akkor nyernek a védők.

    Katlancsata - szépen és tudományosan hangzik, kár, h ilyen WOTban nincs. A visszavonuló, létszámbeli hátrányban lévők lövése a magaslatról NEM katlancsata. A katlancsata alapvetően ott kezdődik, h az egyik felet bekerítik.

    Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz dfsz34 #70505 üzenetére

    Mintha totál más pályákról beszélnél... Erlenbergen le szoktuk tolni őket a picsába, el sem jutnak a kastély melletti dombig, be kell menni alájuk és aztán mehet a sírás, Murovankán meg szimplán nem kell bezúzni a házak közé, hanem a tőlük balra lévő domb mögül kell megszedni a sorban felspotolt ellenfeleket. Mindkét helyzet tuti győzelem, két fős szakasszal is meg lehet oldani, mert a lemmingek követnek, de volt, hogy egyedül, randomban is sikerült, mert nem voltak idióták a csapattársak. Teljesen sima mindkét helyzet, ha ügyesek vagyunk, nyerünk, ha nem, akkor ők, mint minden más pályán. De figy, ha mighty QB-nak is sír a szája miatta, akkor másoknak is fog és majd megváltoztatják, totál mindegy, mert most is jól működik mindkét pálya.

    Ja amúgy nem tudom, milyen Erlenberg támadás módja, én azt kikapcsoltam, mert vérgagyi, sima és encounrter alapján írom, amit írok.

    [ Szerkesztve ]

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák