Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz bigobert #63356 üzenetére

    A t49-el is "imádom" himmelsdorfot. Páncél semmi, kamo érték esetleg a síneknél jöhet szóba, de ott meg csak a nagyon hülyék mennek ki nyílt terepre. Esetleg a hegyről lefelé, de az már nagyon necces, gyakran spotolnak.

    Marad a táncika, meg a kiugrálás, de ugye a nagyon egyszerű játékosok azt csinálják, hogy leállnak az utca közepén és ráfókuszálnak oda, ahol én mennék ki. Ilyenkor mit lehet csinálni? Nagyjából semmit, elmenni onnan.

    Ha sikerül mozognom, akkor még úgy-ahogy le lehet hozni a csatát 1,1e sebzés körül, ami az elvárt szint, de nagyon nehéz.

    Más:
    Van ebben valami sorszerű, a legutolsó csatám a Chi-ri előtt és sikerült az ász is a csintóval. Vicces volt, mert megjött a pizzám közben de nem volt mese, megvárattam a futárt kicsit, mert éreztem, hogy jól sikerült a csata addig, sok volt az ostoba ellenfél. Ha lemegyek afk-ba, akkor buktuk volna.

    Nem egy nagy csata, igazából csak pár ügyes dolgot tudtam csinálni, pl egy cometet úgy kaptam ki full hp-ról, mint a cowboyok, pisztolypárbajban az utca közepén, csak én beforgattam a tankomat és pattantam párat, ő nem. Erre agresszív lett, hogy pattog rólam és megindult előre, mint a felbőszült bika, de most én csináltam azt, amit a t49-nél leírtam, csak álltam és lőttem. Arty fedezékben voltam (legalábbis jól spekuláltam, hogy hol van, nem tudott meglőni, se ő se a sunyi td ami a halálfolyosót leste oldalról a nyílt részről). Mondjuk hülye volt a comet, de mindegy is.

    Ruinberg Type 4 Chi-To
    Szerzett tapasztalat:1 869 Szerzett kredit 43 537
    Csatában elért Achievement Nagy kaliber, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"
    Bevétel: 37 128 WN8: 9 310 (100)

Új hozzászólás Aktív témák