Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jahrn

    senior tag

    válasz Angel1981 #5509 üzenetére

    Nemi nerf rajuk fert (cserebe meg kaphattak volna +credit income-t), de nezve a 8.6 adatokat nekem ugy tunik WG tullott a celon. Persze majd kiderul ha fellovik a teszt szerot vegre.
    Amugy valahol mar nagyon varom azt a pillanatot h az eddig az arty-t anyazok elkezdjenek sirni h egy T95 roflstompolja oket es nincs arty aki segitsen nekik...

    (#5510) myckey Szerencsere ilyen 6-8 arty/team meccsem nagyon ritkan van, de sokszor azert zavar ha 4-5 t6-t7 "bator" SPG legeny remego kezekkel varja h szegeny M103-mam kijojjon a takarasbol. Az meg edes amikor az SPG-k szolnak a hvy-knek h spot... a te 'nyad boszme, ha scoutolni akarnek akkor light tankot vezetnek...

    (#5511) AlexWolf Node a sniper is csak arra tud raloni ami kozvetlen lovonalban van. Nem tud atloni a hegy moge h kiloje az ott sunnyogo gaz terroristat/szabadsagharcost/PMC-t (kivant alahuzando), es ehhez nincs muhod nezete sem. Ezert hasonlit inkabb a sniper stilus a TD-hez.

    Mondjuk ha nagyon kotozkodni akarnek, egy csomo ingame tank/TD RL fel volt szerelve indirekt tuztamogatasra is, ergo nekik is kijarna az SPG nezet.

    [ Szerkesztve ]

  • echterion

    nagyúr

    válasz Angel1981 #5509 üzenetére

    Attól, hogy csendes, még nem biztos, hogy kisebbség. Engem sem zavarnak. A WG-nek nem célja, hogy kiirtsa a kempelőket, ezért náluk az pl. nem is opció, hogy azokat kellene az artiknak lőni (egy másik kolléga írta ezt, nem te, ha jól emlékszem).

    (#5516) dfsz34: Az, hogy nem tesz hozzá, bullshit, lehet, hogy te nem élvezed, de más meg igen és őket is megszólítja vele a játék készítője. Ezeken a fórumokon néha olyan bődületes dolgoz hangzanak el, hogy örülök neki, hogy a WG nem ugrik rá minden javaslatra.

    U.I.: Nem akartam többet ehhez hozzászólni, de eddig bírtam, hihetetlen, hogy mi megy itt ekörül a téma körül. :F

    [ Szerkesztve ]

    **********

Új hozzászólás Aktív témák