Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mcray

    senior tag

    válasz #95904256 #40349 üzenetére

    "Megjegyzem a játékosok zöme nem is jut el arra a szintre, soha."

    Pont ez a lényeg. Igenis lemegyek tier 1-2-3-4-be és igenis megharcolok a sok T18 és hasonló megölhetetlen géppel a szar gift tankjaimmal és vagy megölöm őket 19000 csata tapasztalattal vagy ők ölnek meg engem azért mert szart sem tudok velük kezdeni, mert lepattan minden lövésem.

    Azért mert jobb vagyok az átlag híg fos játékosnál, aki nem azért híg fos, mert kezdő, hanem azért mert hülye és soha sem lesz jobb, még nem rendelkezem autómatikus "ÉN NYEREK" gombbal. Hiába vagyok jó ha Derppel vaktában lövöldöző ellenfél eltrafálja a 10 mm páncéllal rendelkező tankomat.

    Én is voltam kezdő és engem is megettek élve, míg bele nem jöttem a játékba. Én is szanaszét szopattam néha a profikat, ha pont nekem jött ki a lépés, mégsem nevezett senki gúnyosan "Unicum Cluber"-nek, meg "Stat Lowerer"-nek...

    A vicc az hogy sosem a kis effisek szívóznak, hogy "Gay Statpadder Nazi" meg "Sealclubing pedophile", hanem azok akiknem annyi az effijük mint nekem csak nem 19000 csatával hanem 38000-rel és micsoda véletlen, 3 T18 platoonban vannak...

    Gyűlölöm a gold ammót, de csak azért hordok magammal párat, hogy az ilyen "HEHE statpad pedo, you cannot even scratch me bitch"-eket szétcsesszem és beírhassam nekik, hogy "Hmm, really XD?"

    "Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

Új hozzászólás Aktív témák