Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz ollie #199945 üzenetére

    Azon gondolkodom, hogy mivel a soft statjai nagyon jók az ágyúnak így a stabilizátornak nincs túl nagy hatása, a szűkülési idő viszont baromi nagy így lehet azon kevés tankok egyike amin jobban megérheti célzásgyorsítót használni, mint stabilizátort.


    Optika ugye alap, hogy kell, az a legfontosabb. Venti nélkül 10m látótávot buknék meg egy kis dpm-et meg úgy mindenben egy picit amihez a venti ad hozzá. Szerintem akár venti nélkül, stabival és célzásgyorsítóval is működhet. Ha viszont ventit teszünk fel akkor nehéz eldönteni, hogy a harmadik a stabilizátor vagy a célzásgyorsító legyen. Ha csak a mozgás hatására az ágyút befolyásoló paramétereket nézem akkor egyértelműen felesleges lenne a stabi, mert azt a 0,01 és 0,02 javulást a gyakorlatban nem érezni. Viszont ott van a lövés utáni szétesés amin viszont elég sokat javít a stabi 2,81 vs 3,52, azt már megérezni. Ráadásul mivel táras tank így elég gyakori szituáció, hogy lövés után megint gyorsan lősz. Azt lenne jó tudni, hogy a 2 mp-es intra clip töltésidőnél gyorsabb-e a visszaszűkülés stabi nélkül, mert ha alapból előbb visszaáll mint a következő lövedék betölt akkor szerintem felesleges a stabilizátor.
    Én szerintem optika-venti-célzásgyorsító-val fogom használni, aztán majd meglátom hogy muzsikál.

Új hozzászólás Aktív témák