Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Stauffenberg #196619 üzenetére

    Megoldottam a tanulatlan legénység kérdését azzal, hogy eszembe jutott még parlagon hevernek a hóangyalkák, pont négyen vannak, hát beültettem őket.

    Sokkal jobb így már, de most inkább bezárom a játékot és megyek egyet sétálni. Az első 8-10 csatában tök jól ment, mindenhol meglőttem minimum a 2k sebzést + assist, most meg az utóbbi 4 kör volt zsinórban olyan, hogy 2 perc után pislogtam, hogyan állhatunk ilyen gyorsan 10 fős hátrányban.

    Mielőtt én is nekiállok konteókat gyártani, inkább rácsaptam az Alt + F4-re és csinálok valami értelmesebbet ennél. :D

    Mondjuk az egyik csatám vicces volt, mert pont Ghost Town-on voltunk, felmentem a TD-knek kialakított kakasülőre, erre beállt mellém egy T29. Semmi hull down, csak úgy gondolta, majd onnan csipeget, de folyton a fejemre hozta az ellenséges tüzet, meg amikor tökéletes rálátásom lett volna egy tökéletes lövésre, mindig pont sikerült meglöknie vagy beállni elém. Erre amikor kiment a párkány szélére, fair-play ide vagy oda, de lelöktem. Odalent leláncolódott, de cserébe spotolt két Progettót, akik ugyan szétkapták őt, de én cserébe majdnem 1400 dmg-t beléjük húztam fentről mire leesett róluk a spot. Szegény T29 biztosan nem érti, hogy valójában adtam neki ajándék 1400 assist sebzést és így legalább pont 1400 assist sebzéssel lett nagyobb a teljesítménye a csatában egy nagy nullánál. Most már tényleg be kell kapcsolnom lassan a replay készítést. :D

Új hozzászólás Aktív témák