Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dobi 562

    addikt

    válasz wwenigma #192261 üzenetére

    Osszefoglalom neked a VELEMENYEM, hatha akkor jobban megerted.

    1. A jateknak vannak hibai, nem gondolom hogy az xvm a legnagyobb de az is kozottuk van.
    2. Mikor valaki beirja csata elejen, hogy "noob team" vagy "next retard team" es onnantol kezdve afk, az szerinted nem hasznal xvm-et? Persze nem tudom megmondani mert en nem hasznalok modokat de ne nezzuk mar egymast hulyenek!
    SZAMOMRA ez rontja a jatekelmenyt mert eleve emberhatranyban van a csapat.
    3. Mikor valaki ugy kezdi a csatat, hogy chat-en elkezdi ekezni a gyengebb stattal rendelkezo jatekosokat az milyen hatassal van a csapat moraljara?

    3. Az MM SZERINTEM nem nyul bele a csapatok osszeallitasaba, minek is tenne? Akkora a szoras a jatekosallomany tudasaban, hogy teljesen felesleges.

    4. Kicsit vicces, hogy kifogaskeresest irsz, szamomra az osszes konteotok amiket ide beirkaltok tunik kifogaskeresesnek.

    Majd ha szabin leszek osszefoglalom nektek az osszes kis konteotokat amiket beirkaltatok es valtig allitjatok, hogy mind igaz. Van kozottuk par ami meg egymasnak is ellent mond, vicces lesz! :K

    Osszefoglalva: en orulok az Anonmizernek (vagy hogy a tokombe hivjak) es ki is fogom probalni. Azt hogy ki hasznal xvm-et es ki nem, nem erdekel de ugy gondolom a jatekosallomany nem eleg intelligens hozza, hogy normalisan hasznalja a benne rejlo lehetosegeket. Es amig a csatak picsogassal kezdodnek a chat-en az xvm-huszarkak miatt addig nem fog megvaltozni a velemenyem.

    Eleg sokszor mikor mar belefulladok a konnyeikbe. ki szoktam inkabb kapcsolni a chat-et, hogy ne is lassam azt a sok sirankozast, fajdalmat, felelmet. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák