Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chris0321

    addikt

    válasz echterion #1183 üzenetére

    Én a világoskék vonalt szoktam követni ha azon a mappon heavy-vel vagyok. Ha az I.-es bázisról indulunk akkor felmenni A2-be és vagy spottolni az artynak vagy ha nincs ok ellenség akkor felmenni és megpróbálni áttörni. Ha a II.-es bázisról indulunk akkor A3-ban pedig a bal oldali fal mellé húzódva(oda nem tudnak belőni az artyk) várni az ellenségre.
    Persze ez csak akkor áll ha nem indul el a lemingvonat abba az ütközőpontba mert ha igen akkor maradok a bázis környékén védekezni, ha pedig becampelnek és az istennek nem indulnak el, akkor beállok egy olyan helyre ahonnan elég messzire tudok ellátni, lövök egyet kettőt majd visszább húzódok a következő fedezékbe. Szóval igyekszem mindíg úgy alakítani a taktikámat, hogy ne maradjon se a bázis teljesen védtelenül és a bal felső ütközőpontba is legyen elég tűzerő.

  • babferi

    tag

    válasz echterion #1183 üzenetére

    Hat ugye ott A2-3 az egyik nagy utkozopont , heviknek foleg oda kell menni ( kemeny front , jo lovegkiteres elonyben ) , itt vigyazni kell az artykkal is . Ha alacsonyabb szintu vagy ill. pl nem tul acelos hevy pl. Tiger akkor megallhatsz sniperkedni D1 kornyeken es tamogatni onnan a tobbieket . Vagy a a foero elment A2 iranyaba es nem nagyon ment tank jobbra akkor megallhatsz H4-J5 -nel sniperkedni megintcsak , ha nincsenek sokan ott vagy nincs TD es sasolni a volgyet . Medek , lightok szeretnek lerusholni oda . Ez ugye ha 1-es kezdorol indulsz. Ha kettesrol indulsz akkor az eleje ennek ugyan ez , sniperkedni megallhatsz B6-D8-E9-nel. Volgybe ne menj , mert gyrorsan meghalsz . De ha top hevi vagy en azt mondom irany A2-3 .

    ... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

Új hozzászólás Aktív témák