Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SoulReaver

    veterán

    válasz emre #111202 üzenetére

    Nem tudom mit buffoltak rajta. Nekem a teszt szerón az új mozgás, meg a kézifék nagyon bejött a Bat -el, ezért most nagyon rajta vagyok az ügyön :)

    Nekem 1900 kb a wn8 -am. Nem tudom, hogy azért lőnek-e mindig ,mert ennyi, vagy mert mindig papír tankokkal szaladgálok...

    Egyik tank sem jött be ezen a vonalon. Sokan nagyon szeretik a 13 90 -et, de nekem valahogy nem gyere be..
    Túl vagyok rajta és örülök is neki :)

    Mondjuk, azt nem tudom, hogy a wg honnan veszi, hogy a francia lövegeknek ilyen gyalázatosan pontatlannak kell lennie.. Lórival, csak egy példa..: tegnap ugyan csak lórit 150méterről kezdtem el tárazni, első kettő talál, 3. 4. alá, fölé, közben kilőtték.. :)

    Nem is merek közelebb menni az ellenfélhez, mert nincs elég gyorsulása, hogy elmeneküljek.
    Viszont a teszt szerón azt vettem észre, hogy jobban gyorsulnak a tankok. Olyan mint, ha padlógázzal indulnék el autóval, ez jó, főleg a kis könnyű tankoknál.

    Nekem csaj legénység van benne, 3. skill 90%, álca és felderítő, off-road van rajtuk+6. érzék. lehet javítás is kellene majd.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák