Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz Chris0321 #4801 üzenetére

    Azért az durva túlzás, hogy tier 7 felett csak spottolásból áll a játék, az viszont igaz, hogy ha vannak artyk akkor nem egészséges megállni a semmi közepén és ott nézelődni. Nem árt mozogni, jól helyezkedni.

    Pont ezert adtam el az M103-at, mert prem nelkul eleg eselytelen nullara kihozni.
    Eleg ritkan adta be top tanknak, esetek minimum feleben BT10-11 meccsbe kerult, oldalankent legalabb harom artyval.

    Olyankor meg mindig az volt, hogy top tankok leghatso bokor mogott tanyaztak, nehogy valaki felspotolja oket, semmi akcio.
    En meg nem vagyok az a turelmes tipus, legyen valami alapon probaltam ovatosan elorebb menni, aztan menetrendszeruen jott a derult egbol -1000HP, meg lanctalp.
    Mire visszaraktam volna, addigra kaptam meg kettot.
    De GWT-ktol -1850 is surun elofordult. :W

    Meccs vegi osszesitoket elnezve mindezt hiaba, mert spotolt sebzesem sem volt, a tobbiek olyan jol elbujtak, hogy loni se tudtak. :(
    Igy hat folyamatosan gyultek a vaskos minuszok, nem is nagyon vettem elo a napi duplazon felul, hiaba erdekelne a T110E5.

    Azota inkabb T6-8 tankokkal jatszok, ott legalabb kevesebb arty van, es nyugodtan lehet kommandozni,
    nem vagyok annyira a tobbiekre utalva.

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák